مجله رویداد

هشدارهای ایمنی برای برگزاری شام غریبانی بی‌خطر

کارشناسان ایمنی توصیه ها و هشدارهایی برای شام ایمن برای غریبه ها داده اند.

مسن حسین کنی در گفت وگو با مجله آنلاین ، وی امشب به شام ​​غریبان اشاره کرد و ابراز امیدواری کرد که شهروندان با رعایت نکات مورد نیاز عزای ایمنی را پشت سر بگذارند.

وی در یکی دو سال گذشته گفت که دستورالعمل های برگزاری این مراسم با ایمن نیاز به رعایت پروتکل های بهداشتی را افزایش داده است ، اما آنچه می خواهم به شما یادآوری کنم ایمنی محیطی و شخصی است.

در مورد مراسم اخیر شمع ، کارشناسان ایمنی اضافه کردند: .. “شعله های شمع می تواند باعث آتش سوزی شود. بنابراین ، حتماً شمع روشن شده را بعد از مراسم خاموش کنید و آن را رها نکنید ، به ویژه در کنار ماشین ها ، درختان یا مناطق احتمالی آتش سوزی.

حسین خانی ادامه می دهد. روشن کردن شمع در نزدیکی پرچم عزاداری یا روشن کردن شمع روی فرش نیز خطرناک است و هرگز نباید انجام شود.

کارشناسان ایمنی می گویند والدین همچنین باید بر نور شمع کودکان خردسال نظارت داشته باشند ، کودکان درک روشنی از آتش ندارند و می توانند شمع ها را در مکان هایی قرار دهند که می تواند منجر به آتش شود. او افزود که رابطه جنسی دارد.

وی همچنین به لباس عزاداران حسینی اشاره کرد و ادامه داد: ثانیاً ، عزاداران پیاده. رئیس جمهور روح باید حضور داشته باشد و از عبور از مکان های غیر مجاز در خیابان خودداری کند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا