مجله تندرستی

واردات محموله ۳ میلیونی سرم تزریقی به کشور توسط گروه دارویی برکت

به گزارش شفاف گروه دارویی برکت بیانیه ای در این زمینه صادر کرده است. 3 میلیون سرم تزریقی در کشور برای رفع نیازهای داخلی.

دیروز 480 هزار سرم وارد کشور شد و تا ظهر امروز تحویل وزارت بهداشت می شود. علاوه بر این ، بیش از 2.5 میلیون سرم تصفیه شده و برای استفاده عموم مردم و متخصصان مراقبت های بهداشتی به گمرک تحویل داده می شود. ..

سیاست گروه داروسازی این است که تا آنجا که ممکن است نیازهای فوری و مهم افراد در حوزه پزشکی را جشن بگیرند. از زمان شیوع ویروس کرونا در سال 1998 ، این مجموعه از سرمایه شرکت های دانش بنیان و نخبگان جوان در تولید داخلی ، دانش و فناوری تولید داخلی همه داروهای مورد نیاز و اقلام و تجهیزات بهداشتی استفاده کرده است. من در حال یادگیری هستم. با استفاده از این محصولات برای کشور ، مانند راه اندازی بزرگترین کارخانه تولید ماسک ، دستیابی به اولین واکسن کرونا در ایران و تولید انبوه آن ، ساخت و تولید کیت های تشخیص فوری کرونا به عنوان اولین نهادی که به طور قابل توجهی واردات داروسازی و اقلام بهداشتی و “این نیازهای فوری و مهم مردم را برآورده می کند ، تامین نیازهای داخلی و حفظ سلامت عزیزان را در اولویت قرار می دهد ، از این دو راه موازی کشور ما بر تداوم تأکید می کند.”

دکمه بازگشت به بالا