مجله رویداد

واکسینه شدن ۶۹۰ هزار تهرانی در ۲۸ پایگاه مدیریت بحران

رئیس سازمان مدیریت بحران تهران با اعلام واکسیناسیون 690 هزار تهرانی در 28 پایگاه مدیریت بحران گفت: از 14 مرداد 6000 کارمند در تهران با شرکت شهر سالم و دیگران واکسینه شده اند و در پایگاه بعثت توسط مردم واکسینه شده اند. از. ”

به گزارش مجله آنلاین رضا کرمی محمدی با ارائه 28 مرکز مدیریت بحران برای واکسیناسیون کرونا در تهران ، اظهار داشت: تا به امروز ، در مجموع 690،000 نفر در این 28 سایت واکسینه شده اند.

از اوایل سال جاری ، وی خاطرنشان کرد که چهار مکان در پایتخت ، ایشراک ، والفضیل ، بعثت و استقلال ، به مرحله سوم آزمایشات بالینی واکسن برکت اختصاص داده شده است. این واکسن ها مشارکت دارند.

کرمی محمدی خاطرنشان کرد: از این چهار پایگاه ، پایگاه بعثت در حال حاضر به صورت رایگان در اختیار شرکت شهر سالم برای واکسیناسیون کارکنان در تهران قرار دارد ، سه پایگاه در شرکت برکت باقی مانده و دو پایگاه راه اندازی شده است و برای شروع عمومی آماده است. واکسیناسیون این واکسن و در برخی از مناطق ، واکسیناسیون عمومی آغاز شده است.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران با اشاره به اینکه واکسیناسیون مسئولان شهر تهران از 23 مرداد در پایگاه بعثت آغاز شد ، گفت: .. ..

کرمی محمدی افزود: “از مراکز مدیریت بحران در تهران ، هشت مرکز در دانشگاه علوم پزشکی ایران در سال جاری وجود دارد و تاکنون بیش از 300000 نفر در این سایت ها واکسینه شده اند.” همچنین چهار مکان استفاده رایگان در دانشگاه تهران وجود دارد که بیش از 110،000 نفر واکسینه شده اند.

کرمی محمدی خاطرنشان کرد: دانشگاه شهید بهشتی که تاکنون بیش از 170 هزار نفر را واکسینه کرده است ، همچنین 6 مرکز مدیریت بحران برای ادامه همکاری با دانشگاه علوم پزشکی دارد.

وی با اشاره به اینکه اورژانس تهران نیز تاکنون پنج پایگاه دارد ، می گوید: واکسن زده بودم. در یکی از این پایگاه ها ، امدادگران گروه های هدف مانند معلمان و رانندگان تاکسی را واکسینه کردند.

رئیس سازمان مدیریت بحران استان تهران به درخواست مسئولان کرونا کلانشهر تهران با اشاره به اینکه برخی پایگاه های مدیریت بحران نیز به عنوان پایگاه های پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد ، گفت: تا به امروز ، بیش از 1200 شهروند از Ramed Savier در پایگاه استقبال کرده اند.

کرمی محمدی گفت: “همچنین با مشورت ، با تأیید وزارت بهداشت ، آمادگی داریم مکانهای دیگری را برای بیمارستانها و مراکز درخواست ارائه دهیم و این مراکز بر این اساس عمل خواهند کرد.” قابل انجام است. “

در نهایت ، طبق اعلام سازمان مدیریت بحران تهران ، وی گفت: “این سازمان همچنین با مطالبات وزارت بهداشت و چندین سازمان روبرو بود و از سال 1399 پایگاههای مدیریت بحران سه شهر پایه مجهز و آماده بهره برداری شد. البته متأسفانه. از این سه پایگاه تنها یک پایگاه به صورت بسیار محدود استفاده می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا