مجله تندرستی

واکنش هلال احمر به ویدیوی “ارسال محموله ۳۰ میلیونی واکسن به ونزوئلا”

به گزارش شفاف ، محمدحسن قوسیان مقدم وی در مورد انتشار ویدئویی در فضای مجازی مبنی بر ارسال 30 میلیون واکسن به ونزوئلا ، گفت: “لازم به ذکر است محموله ای که در این ویدئو مشاهده می شود حمل و نقل بود.” به هر حال ، فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) یک فرودگاه بین المللی است. از سوی دیگر ، ما در خاورمیانه هستیم و با حرکت محموله به شرق و غرب جهان و از شرق به غرب ، ایران را ترک می کنیم.

وی افزود: “محموله واکسن یک محموله حمل و نقل بود نه ایران.” به هر حال ، در کلیپ ، وقتی آن را نگاه می کنید ، چین-ونزوئلا نوشته شده است. بنابراین ، محموله از چین آمد و به سمت ونزوئلا حرکت کرد.

قوسیان مقدم ادامه می دهد. در هر صورت ، شما باید یک زنجیره سرد از داروها و واکسن ها را حفظ کنید. بنابراین ، محموله این واکسن اصلاً متعلق به جمعیت هلال احمر یا ایران نبود ، بلکه از چین به ونزوئلا ارسال شد. در عین حال ، شامل 10 جعبه واکسن ، از جمله 1 میلیون واکسن است ، اما فیلم 3 جعبه را نشان می دهد و اعلام می کند که 30 میلیون واکسن وجود داشته است ، که مقدار مناسب نیست.

وی تأکید کرد: بنابراین ، محموله این واکسن از چین به ونزوئلا و نه ایران ارسال شد. در عین حال ، غربی ها فکر می کنند که ما باید محموله کشورهای دیگر را تصرف کنیم ، زیرا ما محموله کشورهای دیگر را تصرف می کنیم ، اما نمی توانیم محموله کشورهای دیگر را دریافت کنیم. بنابراین مبدأ این محموله چین و مقصد ونزوئلا بوده است.

دکمه بازگشت به بالا