مجله تندرستی

ورود ۳۰ میلیون دوز واکسن‌کرونا تا پایان شهریور/صدور ۴۵ معرفی‌نامه واردات واکسن برای بخش خصوصی

این مقام سازمان غذا و دارو گفت که قصد دارد 30 میلیون دوز واکسن کرونا را تا پایان ماه سپتامبر وارد کند. “همچنین برنامه ریزی شده است که تا پایان ماه نوامبر در مجموع به 80 میلیون دوز برسد. واکسن. در این مورد ، اکثر جمعیت مورد نظر واکسینه خواهند شد.

به گزارش مجله آنلاین دکتر محمدرضا چان ساز درباره اعلام رئیس جمهور مبنی بر خرید 30 میلیون واکسن کرونا گفت: “اما با وجود مسائل مربوط به تحریم ها و حواله ، اکثر واکسن های وارداتی پیش پرداخت شده بودند.

وی گفت: تاکنون حدود 25 میلیون واکسن به کشور وارد شده است. “خدا خوشحال خواهد شد که بتواند تا پایان ماه سپتامبر حداکثر 30 میلیون دوز واکسن وارد کند.” در عین حال ، روند افزایش تولید در این فاصله زمانی رخ می دهد.

“ما همچنین قصد داریم تا پایان نوامبر به مجموع واردات 80 میلیون واکسن برسیم ، که به ما اجازه می دهد تقریباً اکثر جمعیت مورد نظر خود را واکسینه کنیم.” اینها برنامه ها و ترتیبات با منابع خارجی است. البته ، همه اینها نیاز به هماهنگی زیادی از وزارت خارجه دارد که در واقع کار می کرد.

مدیر سازمان غذا و دارو گفت: “در حال حاضر بیانیه ای در مورد واردات واکسن توسط بخش خصوصی وجود دارد.” تا کنون ، ما بیش از 45 شرکت خصوصی را معرفی کرده ایم و یکی از شرکت های خصوصی فعال در زمینه پزشکی تنها 1 مورد واکسن را در یک مورد وارد کرده است.

وی افزود: “شایعاتی در این زمینه در فضای مجازی رایج است و متأسفانه برخی بدون اطلاعات کافی آنها را مجدداً منتشر می کنند ، اما آنها واقعاً ما را نگران کرده و نشان می دهند که این طرحی است که قلب مردم را آزار می دهد.” من هستم. ما از هیچ تلاشی برای وارد کردن واکسن دریغ نکردیم. در واقع ، اولویت اصلی ما ارائه واکسن است ، بانک مرکزی با موفقیت در زمینه تامین فارکس با موفقیت برخورد کرده است و می تواند هرجایی که واکسن معتبر است وارد شود.

در یک برنامه تلویزیونی ، Chanesaz همچنین در مورد منبع واکسن وارداتی صحبت کرد. “واکسن ها از همان منابعی تهیه می شود که تا کنون وارد شده است.” با عرض پوزش ، ما تحریم هستیم و مشکلات زیادی داریم ، بنابراین بسیاری از منابع خارجی می خواهم از ذکر نامه های آنها خودداری کنم. با این حال ، دشمنان ما ، دشمنان بشر ، علیرغم شعارهای خود حتی در تهیه واکسن همکاری نکرده اند. ما مجاز به ذکر منابع نیستیم ، اما ما در تلاش هستیم تا واکسن ها را از همه منابع معتبر تهیه کنیم.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا