نماد سایت مجله آنلاین

وضعیت جاده ها در اولین روز تعطیلات کرونایی/ مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک امروز و فردا فعالند

مسافران جنوبی با ون، مینی‌بوس و خاور به همدان آمدند!

لاهور ناجا ، معاون فرمانده پلیس ، در توضیح شرایط جاده ها در اولین روز تعطیلات کرونا گفت: “ترافیک در جاده های ملی بهتر از دیروز است.”

به گزارش مجله آنلاین ، سردار حسینی با بیان اینکه وضعیت جاده های امروز نسبتاً بهتر از دیروز است ، افزود: .. “حذف کردن

وی اظهار می دارد: “بسیار طبیعی است که مقدار کمی به ترافیک در یک مکان اضافه شود و پس از یکی دو ساعت مقدار قابل توجهی ایجاد می شود. به عنوان مثال ، در محور قزوین-رشت در مناطق رودبار و منجیل ، یکی از همکاران من تا پاسی از شب مشکل داشت چون تصمیم گرفتم ماشینم را به این طرف و آن طرف بر گردانم.

سردار حسینی گفت: “”

راهور ناجا ، جانشین فرمانده انتظامی نیز در یک برنامه تلویزیونی گفت که این جاده به هیچ وجه باز نمی شود.
سردار سید تیمور حسینی در تعطیلات کرونا به طور مفصل در مورد مقررات راهنمایی و رانندگی در کشور صحبت کرد.
وی با اشاره به ترافیک سنگین ورودی برخی از شهرها ، گفت: “تعداد نسبتاً قابل توجهی از مردم قبل از شروع مقررات تردد سعی کردند تهران را ترک کنند.” در حال حاضر مناطقی که توسط تنگناها اداره می شوند دارای ترافیک سنگینی هستند ، مانند منطقه هشتگرت ، منطقه بزرگراه قزوین-رشت ، منطقه رادوار و ابتدای تئران. بزرگراه ساوه و جاده هراز به دلیل تردد زیاد ، مناطق پرتردد هستند.

وی گفت: “ما در مورد مقررات در سراسر کشور بحث می کنیم. این مرحله از مقررات و ماموریت تعیین شده توسط ستاد ملی کرونا ممنوعیت تردد است.”

حسینی در مورد انتظار برای باز شدن برخی از مسافران گفت: “در این مرحله خیالم راحت نیست ، متأسفانه برخی افراد برای ادامه مسیر سرسخت هستند ، اما این هرگز اتفاق نخواهد افتاد.” برای بازگشت به شهر خود
راهور ناجا ، جانشین فرمانده انتظامی می گوید: “سفر در هیچ ایالتی مجاز نیست و مجوزهای تردد تا جمعه 26 سپتامبر معتبر نیست.”
حسینی همچنین از تردد پلاک های محلی صحبت می کند. حرکت خودرویی با پلاک محلی به همان ایالت البته بدون ورود به شهر دیگری در طول راه بلامانع است.

همچنین سردار هادیان فر رئیس پلیس راهور ناجا پیش از این جاده ها بسته شده بود که تعداد ناوگان بار و مسافران آن باید یک سوم ظرفیت و 60 درصد ظرفیت را شامل می شد. مجاز است.

آنها گفتند که این تصمیمات ستاد ملی کرونا برای سلامت مردم است و از مردم می خواهند تا در طول اجرای این طرح که از ظهر تا 26 سپتامبر اجرایی می شود ، با پلیس همکاری کنند.

وی همچنین به پلاک ها و مراکز تعویض پلاک اشاره کرد. مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک فقط در روزهای تاسوعا و عاشورا بسته می شود و امروز و فردا (25 و 26 مرداد) آماده خدمات رسانی به هموطنان است. ..

فرمانده انتظامی لاهور ناجا در پایان سخنان خود برای هموطنان گفت پلیس تحت هیچ شرایطی سفر نمی کند زیرا از ترافیک رنج می برد و چاره ای جز بازگشت ندارد.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل