مجله تندرستی

وضعیت در استان هرمزگان بحرانی است

نمایندگان مردم بندرعباس شورای اسلامی تأکید کردند: اکسیژن و تخت بیمارستانی از نیازهای اساسی استان هرمزگان امروز است و وزارت بهداشت به زودی به دست مردم این ایالت می رسد.تا آنجا که ممکن است انتظار می رود.

احمد مرادی در گفت وگو با مجله آنلاین ، شیوع بیماری عروق ویروس کرونا قلب در هولموسگان را چنین توصیف کرد: وزارت صحت عامه وزیر در ایالت حضور یافت و قول داد که برخی امکانات و تخت های بیمارستانی را ارائه می دهد ، اما متأسفانه به آنها تحقق نیافته است.

وی افزود: “کمبود قابل توجهی در تجهیزات و تخت های بیمارستانی وجود دارد و برخی از بیماران در راهروهای بیمارستان بستری می شوند.” از طرف دیگر ، آمپول های Aktmera که برای درمان بیماران مبتلا به بیماری شدید عروق ویروس کرونا استفاده می شود ، در این ایالت نادر است.

نماینده مردم بندرعباس شورای اسلامی گفت: در سطح ایالت ، ما در زمینه تهیه تخت و تجهیزات پزشکی با مشکلات جدی روبرو هستیم و بیمارستان های دولتی باید در اسرع وقت تجهیز شوند. اکسیژن و تخت های بیمارستانی نیازهای اساسی ایالت های امروزی هستند. انتظار می رود وزارت بهداشت در اسرع وقت با مردم استان هرمزگان تماس بگیرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا