مجله نشاط

وقتی خانه بی‌حرمت شد! – مجله آنلاین

داستان فوتبال مثل سال های قبل نیست و نقل و انتقالات تابستانی درباره بازگشت بازیکنان به خانه است.

به گزارش مجله آنلاین ، زمانی بود که کلمه “خانه” مقدس بود و افراد خانه وفادار و وفادار ماندند. حتی با بهترین پیشنهادات ، من بیش از هر چیز برای بودن در کنار خانواده ام ارزش قائل شدم ، اما داستان فوتبال مانند سالهای قبل نیست و نقل و انتقالات تابستانی در پشت صحنه بازیکنان است.

البته ، شما می توانید به هر بازیکنی این حق را بدهید که حرفه ای ترین تصمیمات را در مورد آینده خود اتخاذ کند ، اما در این بین ، در میان هواداران ، “هیچ کس در خانه نخواهد بود” یا “من هیچ جا نیستم”. برخی از افراد در تلاش هستند اعتماد خود را حفظ کنند یک تیم خاص را خانه من بدانید. “حفظ.

برای مثالهای مختلف در این مورد لازم نیست چند سال به عقب برگردید. در نقل و انتقالات امسال بازیکنانی مانند اسان حاجوسفی که بازوبند کاپیتانی نیز دارد سالها در تیم های مختلف بازی کرده ، قراردادهای سنگینی امضا کرده و در نهایت به سپاهان بازگشتند. آنها بازگشت او را به “پول” تبریک گفتند ، اما کمتر از پنج ماه بعد ، اسان با یک پیشنهاد مالی بهتر سپاهان را ترک کرد!

نفر بعدی مهدی ترابی است که قرارداد را فسخ کرد و به عنوان رضایت پرداخت کرد زیرا پرسپولیس فصل گذشته باید قهرمان آسیا می شد اما “میلیون ها تومان پرداخت نمی کرد”. حتی وعده نیز محقق نشد. .. او طرفداران را تعقیب کرد ، اما تراوی فرار کرد ، پول جمع کرد و به خانه رفت. هواداران کمی زودتر شکایت کردند ، اما وقتی مهدی ترابی اولین پاس گل خود را به تیم دوم جام حذفی داد ، نیمی از مزاحمت فراموش شد.

علاوه بر آن ، لژیونرهای دیگری که در مورد عشق خود به خانه و تیم خود صحبت کردند. باید اجازه دهیم بازیکنانی مانند علیپور و خلیل زاهد به زودی به خانه بازگردند!

در حقیقت ، وفادارترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان ، باشگاه مجرد است. فردی که کل زمان بازی خود را به صورت تیمی سپری می کند. آنها هرگز تیم را با فراز و نشیب ترک نکردند و با یک پیشنهاد بهتر وسوسه شدند. کتابهای فوتبال جهان با نام این فوق ستاره ها مزین شده است. فرانچسکو توتی ، رایان گیگز ، پائولو مالدینی و بیشتر. توتی 25 سال در رم بازی کرد و به این ترتیب حتی پیشنهاد رئال مادرید را نپذیرفت. گیگز و مالدینی به ترتیب 24 فصل در منچستریونایتد و میلان بازی کردند.

پل اسکولز و گری نویل هر کدام به مدت 19 سال پیراهن شیطان سرخ را بر تن کردند. کارلس پویول ، تونی آدامز ، فرانکو باروسی و روجریو سونی را به لیست اضافه کنید. سانی دروازه بان مادام العمر سائوپائولو بود که 131 گل برای این تیم به ثمر رساند که بسیاری از آنها از روی شوت به ثمر رسید.

شرایط همیشه با سلیقه بازیکنان فوتبال مطابقت ندارد. به این معنا که دل پیرو ، بوفون و کیریینی همیشه در بهترین موقعیت برای وفاداری نبودند ، اما تاریخ آنها را در تیم ماندگار کرد و روزهای سختی را تحسین کرد و به آنها احترام گذاشت.

در هر صورت ، هدف این نیست که بازیکنان ایرانی را به دلیل مهاجرت به فوتبال خارج از کشور سرزنش کنیم ، بلکه پشت سر گذاشتن تیم ها و هواداران در هر زمان که در وسط پول هستند ، در شرایط سخت. شرط این است که با افرادی که بازگشتند صحبت کنید. فوراً به خانه !!

یک داستان بسیار معروف وجود دارد که فرانچسکو توتی در پاسخ به پیشنهاد رئال مادرید گفت: “هیچ کس خانواده فقیر خود را به خاطر پول ترک نمی کند.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا