مجله رویداد

پخش مستندی از اولین قاتل سریالی زن در ایران

مستند جنایی “مهین” با موضوع پرونده جنایی مهین قدیری 13 سال بعد در حال بررسی است.

به گزارش مجله آنلاین ، سی و هشتمین قسمت از برنامه تلویزیونی “مستند پلاس” با استناد به روابط عمومی شبکه مستند از شبکه مستند پخش می شود و مستند “مهین” به کارگردانی محمدحسین حیدری به نمایش درمی آید و بررسی می شود.
“مهین” یک مستند جنایی درباره جنبه های مختلف شخصیت مهین گادیلی و داستان قتل وی است. مهین خدیری ، حادثه ای که در سال 2008 توجه عموم را به خود جلب کرد ، به عنوان اولین قاتل زنجیره ای زن در ایران معرفی شد.
این مستند برای اولین بار در جشنواره فیلم هیگ هیات به نمایش درآمد.

در این قسمت ، پس از نمایش مستند ، میز متخصص برنامه در مقابل یکی از کارآگاهان برجسته ، سرهنگ سعید پیل زادو ، برگزار می شود که جنبه های ضمنی قتل های سریالی مهین را توضیح می دهد. این قسمت از برنامه ساعت 20:30 سه شنبه 4 مرداد روی آنتن شبکه مستند می رود و ساعت 8:30 صبح چهارشنبه 4 مرداد و ساعت 15 بعد از ظهر جمعه 6 مرداد بازپخش می شود.

“علاوه بر مستند” مجموعه ای از شبکه های تلویزیونی مستند است که مستندهای داخلی و بین المللی نامرئی را از تلویزیون پخش می کند و بحث های تخصصی را در مورد موضوع مستند ارائه می دهد. این برنامه با بازی امین قدمی ، کارگردانی موسن کریمیان و تهیه کنندگی یاسل فریادرس از شبکه مستند هر سه شنبه ساعت 20 با اقلام متنوع اجرا شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا