مجله رویداد

پیام تبریک فرمانده ناجا به مناسبت روز خبرنگار

فرمانده پلیس ورود «خبرنگار» آن روز را تبریک گفت.

به گزارش مجله آنلاین ، به نقل از وب سایت پلیس ، 17 مرداد ، در پیام سردار پلیس “حسین اشتری” ، خبرنگار گفت:

“ورود مرداد به تقویم به عنوان روز خبرنگار در هفدهم فرصتی است برای تجلیل از روزنامه نگاران و افراد تحصیل کرده ای که حقیقت را با دید عمیق به این رویداد می گویند و سپس انسجام و آرامش ملی را حفظ می کنند. روزنامه نگاران متواضع و باهوش ، مانند راهنماها و چراغهای فروتن با هدف بیان حقیقت ، برافراشتن پرچم هوشیاری و از هیچ تلاشی برای محافظت و محافظت از ایده ها دریغ نمی کنند. در واقع ، اعضای رسانه ها. مأموریت بسیار جدی و حساس است و این نیکوکاران بلندپرواز معتبر ، مسئول ، متعهد هستند ، دلسوز و بینا ، صادق ، واضح و بیانگر افراد در همه رشته ها.تحقق کلمات مختلف است.

بدون شک ، روزنامه نگاران در آگاهی و وجدان اجتماعی در خط مقدم هستند و در تلاش هستند تا اطلاعات دقیق ، دقیق و سریع را درباره رویدادها و رویدادها ارائه دهند. امید است آنها از هیچ تلاشی برای هدایت افکار عمومی و هموارسازی راه پیشرفت دریغ نکنند.

هنگام جشن گرفتن 17 آگوست ؛ شهادت محمود سالمی و سالروز روز روزنامه نگار تلاش روزنامه نگاران در این زمینه توسط هیچ کس پوشیده نیست. ممکن است بسیاری از روزنامه نگاران به دلیل این ویروس بدنام از بین رفته باشند. “ما از تلاش های خستگی ناپذیر همه روزنامه نگاران و نقش م theirثر آنها در جامعه قدردانی می کنیم. البته آنها شایسته بالاترین افتخار هستند.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا