مجله رویداد

پیام تبریک نجار برای روز خبرنگار

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در پیامی به خبرنگاران این روز را تبریک گفت.

به گزارش مجله آنلاین در اینجا پیام کامل اسماعیل نجار ، رئیس سازمان مدیریت بحران در 17 مرداد آمده است:

“در امتحان کسی که به اخبار زندگی خود بیفزاید ، زندگی وجود ندارد ، اما خبری وجود دارد

روزنامه نگاری محصول اعتبار ، صداقت ، مسئولیت ، تعهد ، شفقت و شجاعت و تجسم صداقت است ، به ویژه در دنیای امروز ، با ادویه خرد ، روشنگری و سرعت با دقت و صحت کامل آمیخته شده است. امروزه ماموریت ها و تعهدات خبرنگاران به داستانی تبدیل شده است که جریان ناب آموزش و انقلاب را هدایت می کند. می تواند مرحله دوم انقلاب را با تبیین آرمان های والای امام بزرگوار و اندیشه های نبوی رهبران عزیز ، با اولویت بندی شفافیت عمل و حرکت ، تسهیل کند. تعالی و شکوفایی ایران برای اسلام مهم است و همراه با سمینارها و رزمندگان کالج برای حفظ ارزش انقلاب ، تهاجم فرهنگی غرب ، که از آن به عنوان جنگ نرم تعبیر می شود.

امروزه خبرنگاران تنها به یک روزنامه و سایت فعلی تعلق ندارند. علاوه بر این ، “N ، Penn و Master” این هدف را مقدس و این عمل را مقدس می دانستند.

این روز به همه روزنامه نگاران و اصحاب رسانه و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره شهید بسیار مشتاق و صمیمانه سالمی و درگذشتگان این مجموعه ، که در همه روزنامه نگاران ، به ویژه در زمینه اخبار بلایای طبیعی ، فعالیت می کنند ، تبریک می گوید. شرایط دشوار برای خدمتگزاران در بلایای طبیعی با ترغیب ، شفاف سازی ، روشنگری و اطلاع رسانی سایر شهدای ایرانی با ما برای تسکین درد آسیب دیدگان حادثه. اطلاعات دقیق و قابل اعتماد و درک سرما و گرما ، کوهها و دشتها ، و من در آنجا قدم می زنم صحرا ، من تشکر می کنم و تشکر می کنم.

اسماعیل نجار
رئیس سازمان مدیریت بحران »

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا