مجله رویداد

پیام رییس جمعیت هلال احمر به مناسبت روز خبرنگار

رئیس جمعیت هلال احمر در این پیام ، به مناسبت روز مطبوعات به همه روزنامه نگاران در کشور ، به ویژه روزنامه نگاران در زمینه های بشردوستانه ، امدادی و داوطلبانه ، تبریک گفت.

به گزارش مجله آنلاین ، متن پیام تبریک کریم همتی در روز خبرنگار به این شرح است:

“روزنامه نگاری یک ماموریت کامل در کمک به دانش بشری است. مردم همیشه به اطلاعات دقیق و دقیق احتیاج دارند و درباره زمان حال و آینده تصمیمات آگاهانه می گیرند. تحقق این خواسته یک خبر است. وظیفه روزنامه نگاران عزیز است که گام های موثری را بردارند. با افشای اطلاعات و اطلاعات شبانه روز دانش و آگاهی مردم را افزایش دهید.

مسیر دشوار جمع آوری اطلاعات برای ایجاد خبر ، روزنامه نگاری را به یکی از سخت ترین و خطرناک ترین مشاغل جهان تبدیل کرده است. نام کشورمان در 8 آگوست به عنوان روز خبرنگار توسط روزنامه نگار شهید محمود سالمی ایجاد شد ، که با افتخار می گفت روزنامه نگاران به ماموریت اطلاعات متعهد بوده و جان خود را از دست دادند و متخصص روزنامه نگاری شد. حماسه ای که مثبت بود معنی

اگرچه امروز به دلیل سرنوشت خدای ما با ما نیست ، اما خاطرات تلاش آنها در زمینه اخبار ما را به یاد خبرنگاران آسمانی می اندازد که با ما هستند. با تشکر از زحمات پیام رسان دانش. تبریک به روزنامه نگاران در کشورم ، به ویژه در زمینه های بشردوستانه ، امدادی و داوطلبانه. برای سلامتی و موفقیت عزیزانمان از درگاه خداوند متعال مسئلت داریم.

دکتر کریم همتی

رئیس جدید ماه سرخ »

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا