مجله تندرستی

پیام وزیربهداشت به مناسبت روز داروساز

به مناسبت روز داروساز ، پیامی از وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی دریافت کردم.

به گفته سخنگوی مجله آنلاین و وزارت بهداشت ، متن پیام دکتر برهم عینوراهی در روز داروساز به شرح زیر است: با تشکر از شما برای ارائه خدمات دارویی.

با این حال ، خدمات داروساز در مورد تاریخ و مدت آن ناشناخته است و هر زمان که یک فقیر در زمینه بیماری خود به قصد دریافت شفا الهی دارو دریافت می کند ، او یک داروساز است که در صنعت داروسازی کار می کند. و سایر بخشهای تامین دارو آنها 24 ساعت شبانه روز تماس می گیرند ، اما در عصر همه گیری کرونا ، تلاش ها و جهاد این گروه محترم بیش از شکرگزاری است.

بازار 99 درصدی تولید داخلی ، افزایش ارتقای مراقبت های پزشکی داخلی ، توزیع یکپارچه داروها با همان کیفیت و قیمت در سراسر کشور ، تولید داروهای کرونا در کوتاه ترین زمان در کشور ، کاهش وابستگی به واردات این داروها ، واکسن کرونا در جهان در همه زمینه های تولید در نظر گرفته می شود ، افتخار غیرقابل انکار نشان دادن وجود لطف و تأیید خداوند برای تلاش ها و خدمات این طبقه تحصیل کرده است.

“در پایان ، از خداوند متعال می خواهم که سلامت و موفقیت جامعه داروسازی محترم کشور را در دستیابی به اهداف بزرگ اقتدار علمی و رفع نیازهای جامعه افزایش دهد.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا