مجله هنری و فرهنگ

کارگاه بازیگری شکرخدا گودرزی با حمایت اداره کل هنرهای نمایشی در استان لرستان برگزار شد/ تولید یک اثر نمایشی به منظور شرکت در جشنواره تئاتر فجر

به گزارش مجله آنلاین ؛ شکرخدا گودرزی نویسنده و کارگردان تئاتر او روزهای پنجشنبه و جمعه ، 7 و 8 آگوست ، با حمایت اداره هنرهای نمایشی ، کارگاه های بازیگری را در شهرهای بولگرودو و ازنا در استان لرستان برگزار کرد.

پزیمان شاوردی ، رئیس انجمن تئاتر شهرداری بروجرد در این زمینه گفت: ما متولد بروجرد بودیم و می خواستیم او این کارگاه را برگزار کند. برگزار خواهد شد. وقتی انجمن تئاتر با آقای گودرجی مذاکره کرد ، او نیز ابراز امیدواری کرد و کدا آشنا ، مدیرکل هنرهای نمایشی ، با این درخواست موافقت کرد.

وی همچنین گفت: “شکرخدا گودرزی قصد داشت این کارگاه را به صورت رایگان برای حمایت از هنرمندان در ایالت برگزار کند ، بنابراین با حمایت دفتر هنرهای نمایشی ، یک کارگاه بازیگری برای هنرمندان برگزار کردیم. این کار برگزار شد.” به دلیل وضعیت کسری بودجه و محدودیت های دولتی ، مقرر شد این کارگاه در دو روز در شهرهای بروجرد و ازنا برگزار شود. در همین راستا هنرمندان شهرهای اطراف نیز فرصت شرکت در این کارگاه را پیدا کردند. دوبار صبح و عصر در دو شهر به مدت دو روز برگزار شد و از هنرمندان دولتی استقبال فوق العاده ای کرد.

شاهوردی در ادامه می گوید:یکی از نکات قابل توجه این کارگاه ، حضور هنرمندان پیشکسوت بروجرد بود که خوشبختانه از سوی انجمن هنرهای نمایشی بروجرد مورد استقبال قرار گرفتند و تهیه و آماده سازی نهایی بازی هنرمندان شرکت کننده در این کارگاه برگزار شد. بومی به رهبری شکرخدا گودرزی برای شرکت در چهلم جشنواره تئاتر فجر دندان ها

رئیس انجمن تئاتر شهرداری بروجرد در بخشی از سخنان خود گفت: یکی از برنامه های کارگردان تهیه برنامه آموزشی برای تولید آثار با حمایت علمی و دانشگاهی در بین هنرمندان محلی است.

وی در پایان گفت: “در پایان ، او گفت پشتیبانی”. مدیریت فرهنگ و راهنمایی اسلام لرستان ، انجمن هنرهای نمایشی ایران و می خواهم از انجمن هنرهای نمایشی لرستان صمیمانه قدردانی کنم.

فهرست مطالب

دکمه بازگشت به بالا