مجله رویداد

کشف ۲۰۰ کیلوگرم حشیش و تریاک قبل از قاچاق به تهران

رئیس پلیس مواد مخدر تهران از کشف 200 کیلوگرم حشیش و تریاک قبل از انتقال به تهران خبر داد.

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در گفت وگو با مجله آنلاین یکی از رویکردهای پلیس مبارزه با مواد مخدر افزایش نخبگان اطلاعاتی و مبارزه با قاچاق مواد مخدر بود و گفت: “در این رابطه ، چندی پیش ، افسر پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت که قاچاقچیان باتجربه مواد مخدر تعداد کمی هستند.” من قصد دارم مقدار آن را منتقل کنم. “به داروهای تهران توجه کنید.

او ادامه داد. “در این زمینه تحقیقات تکمیلی انجام شد ، در این مدت وی از یکی از مرزهای شرقی مواد مخدر وارد می کرد و اکنون این داروها به خانه ای در یکی از شهرهای تهران ، بلوچستان می رود ، مناسب است. در زمان مناسب به تهران منتقل می شود به

حساموند با بیان اینکه پلیس از ابتدا با چنین اقداماتی برخورد می کرد ، گفت: در این راستا ، تنظیمات لازم با فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستر انجام شده و یک برنامه عملیاتی مشترک برای توقف محموله انجام شده است. این تخلیه انجام شد. او اضافه کرد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ ادامه داد: سرانجام با مجوز قوه قضائیه ، در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ و ایالت های سیستان و بلوچستر ، خودروهای حامل مواد مخدر در یک جاده دولتی قرار دارند. »

به گفته وی ، در بازرسی از خودرو ، ماموران پلیس 161 کیلوگرم حشیش و 39 کیلوگرم تریاک را که به طرز ماهرانه ای در خودرو جاسازی شده بود ، کشف کردند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا