مجله نشاط

۶ و ۷ سابق استقلال به دنبال اولین جام/ انگیزه های متفاوت فولاد و استقلال – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، جواد نکونام و فلهارد مجیدی که سابقه بازی در تیم استقلال را داشته اند و افتخارات زیادی را با پیراهن این تیم کسب کرده اند ، در استقلال با آبی و پیراهن های 6 و 7 به مصاف هم رفتند. او به مربی جرگه پیوست و امروز آنها در خط مربیان لیگ برتر قرار دارند.

مجیدی و نکونام نیز 20 فصل در لیگ برتر را با مقام های 3 و 6 به پایان رساندند. و حالا آنها باید تا یکشنبه شب در فینال جام حذفی به مصاف یکدیگر بروند. کشور. پیروزی سر.

چرا فولاد؟
به یک معنا ، فولادی ها انگیزه بیشتری در این بازی دارند. آنها با وجود استقلال ، سهمیه آسیایی این فصل را کسب نکردند و تنها راهی که می توانند به آسیا برگردند ، پیروزی در این دیدار و قهرمانی در جام حذفی است. کسب سهمیه آسیایی فولاد تنها به پیروزی در بازی بستگی دارد که می تواند انگیزه تیم را دوچندان کند.

چرا استقلال؟
بروس به دلیل شکست بازیهای لیگ در سالهای اخیر تحت فشار و انتقادات زیادی قرار داشت و تنها راه جلب رضایت هواداران این تیم و حتی کل تیم ، قهرمانی در مسابقات است.

مجیدی برای اثبات خود نیاز به پیروزی در این بازی دارد و بروس تشنه پیروزی و پیروزی در جام حذفی است. بسیاری از طرفداران این تیم نیز با انتقال انتظارات خود از طریق فضای مجازی ، بروس را برنده بازی می کنند.

اولین جام فولاد و استقلال / استقلال 6 و 7 سابق به دنبال انگیزه های مختلف بود

جام اول نکونام و مجیدی
اما مطمئناً علاوه بر انگیزه تیم ها ، مربیان جوان دو تیم نیز انگیزه شخصی زیادی برای پیروزی در بازی و پیروزی در سی و چهارمین دوره جام حذفی دارند.

با وجود سه یا چهار سال تجربه مربیگری ، نکونام و مجیدی هنوز طعم قهرمانی را نچشیده اند و جام را فتح کرده اند و در صورت پیروزی هر یک در بازی ، اولین قهرمانی را با لباس مربیگری خود کسب خواهند کرد. ، این آخرین بازی نکونام و مجیدی اهمیت ویژه ای دارد.

فالهارد مجیدی فصل قبل یک قدم به کسب اولین قهرمانی در جام حذفی استقلال نزدیک بود اما در فینال مقابل تراکتورسازی شکست خورد زیرا از تجربه اولین قهرمانی محروم بود. و امسال ، او این فرصت را دارد که استیل فصل گذشته را شکست دهد تا اولین قهرمانی خود را جبران کند.

دور نهایی جام حذفی فوتبال استقلال و فولاد یکشنبه 17 مرداد ساعت 21 در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می شود.

دکمه بازگشت به بالا