مجله رویداد

آغاز فصل جدید در گسترش روابط وزارت دفاع با نیروی انتظامی

سردار اشتلی فرمانده پلیس به همراه گروهی از عوامل ناجا با امیر سالتیپ آشتیانی وزیر دفاع و کمک نظامی در مقر وزارت دفاع دیدار کردند.

به گزارش مجله آنلاین ، فرماندهان پلیس جمهوری اسلامی ایران با استناد به وزارت دفاع در دیدار با وزیر دفاع و وزیر پشتیبانی نظامی اعلام کردند که آماده گفت وگوی بیشتر با وزارت دفاع هستند. مهمترین اولویت پلیس است.

وی از وزیر دفاع سابق برای حمایت از ماموریت ناجا تشکر کرد و گفت: “انتظار می رود این حمایت در دوره جدید افزایش یابد.”

در این جلسه ، سرتیپ آشتیانی همچنین از حمایت وزارت دفاع در ارائه اقلام و تجهیزات به پلیس ، به ویژه در مناطق مرزی ، دریایی ، هلیکوپتر ، هاورکرافت ، فاوایی و نیروهای ویژه اظهار داشت. ناجا یک سازمان بزرگ در همه زمینه ها است که با همکاری همه سازمان ها و صنایع وزارت دفاع فعالیت می کند و تهدیدهای موجود مسئولیت پلیس را در حفظ و حراست از نتیجه نظام مقدس اسلامی دوچندان می کند. جمهوری

وزیر دفاع و وزیر پشتیبانی نظامی برقراری امنیت توسط علاقه مندان به پلیس که بالاتر از دفاع هستند را مورد توجه قرار دادند و گفتند: “بنابراین ، کار پلیس بسیار حساس و دشوار است و قوانین و مقررات را اصلاح می کند. سه مورد مهم برای حمایت از ماموریت ناجا وزارت دفاع وجود دارد.

سرتیپ آشتیانی درباره اهمیت نقش نیروی انتظامی در تامین امنیت عمومی توضیح داد: در عین حال ، امنیت خوبی را ایجاد می کند که مردم انتظار دارند. از طرف پلیس است

وی در پایان افزود: “ما در تلاش هستیم تا فصل جدیدی را برای گسترش و توسعه روابط جدید بین وزارت دفاع و پلیس در دستور کار قرار دهیم.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا