نماد سایت مجله آنلاین

آغاز فصل جدید در گسترش روابط وزارت دفاع با نیروی انتظامی

آغاز فصل جدید در گسترش روابط وزارت دفاع با نیروی انتظامی

سردار اشتلی فرمانده پلیس به همراه گروهی از عوامل ناجا با امیر سالتیپ آشتیانی وزیر دفاع و کمک نظامی در مقر وزارت دفاع دیدار کردند.

به گزارش مجله آنلاین ، فرماندهان پلیس جمهوری اسلامی ایران با استناد به وزارت دفاع در دیدار با وزیر دفاع و وزیر پشتیبانی نظامی اعلام کردند که آماده گفت وگوی بیشتر با وزارت دفاع هستند. مهمترین اولویت پلیس است.

وی از وزیر دفاع سابق برای حمایت از ماموریت ناجا تشکر کرد و گفت: “انتظار می رود این حمایت در دوره جدید افزایش یابد.”

در این جلسه ، سرتیپ آشتیانی همچنین از حمایت وزارت دفاع در ارائه اقلام و تجهیزات به پلیس ، به ویژه در مناطق مرزی ، دریایی ، هلیکوپتر ، هاورکرافت ، فاوایی و نیروهای ویژه اظهار داشت. ناجا یک سازمان بزرگ در همه زمینه ها است که با همکاری همه سازمان ها و صنایع وزارت دفاع فعالیت می کند و تهدیدهای موجود مسئولیت پلیس را در حفظ و حراست از نتیجه نظام مقدس اسلامی دوچندان می کند. جمهوری

وزیر دفاع و وزیر پشتیبانی نظامی برقراری امنیت توسط علاقه مندان به پلیس که بالاتر از دفاع هستند را مورد توجه قرار دادند و گفتند: “بنابراین ، کار پلیس بسیار حساس و دشوار است و قوانین و مقررات را اصلاح می کند. سه مورد مهم برای حمایت از ماموریت ناجا وزارت دفاع وجود دارد.

سرتیپ آشتیانی درباره اهمیت نقش نیروی انتظامی در تامین امنیت عمومی توضیح داد: در عین حال ، امنیت خوبی را ایجاد می کند که مردم انتظار دارند. از طرف پلیس است

وی در پایان افزود: “ما در تلاش هستیم تا فصل جدیدی را برای گسترش و توسعه روابط جدید بین وزارت دفاع و پلیس در دستور کار قرار دهیم.”

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل