مجله نشاط

اتحاد در استقلال وجود ندارد/ خط گرفته بودند به مظلومی توهین کنند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

علی نظری جویباری در گفت وگو با خبرنگار ماره ، با اشاره به وضعیت اخیر استقلال اظهار داشت: پیراهن آبی مدت ها در وضعیت بدی به سر می برد. از کلمات تکراری خسته شده ایم. امروز ، فردا و پس فردا ، ما آنقدر شنیده ایم که هیچکدام از آنها باور نمی شود.

وی ادامه داد: ساختار تیم استقلال نادرست است. سلسله مراتب محافظت نمی شود و ما تلاش می کنیم اطمینان حاصل کنیم که همه می توانند کارهای خود را انجام دهند و دارای اقتدار باشند. این ضربه زیادی به باشگاه وارد کرده است ، اما در باشگاه های دیگر انتقال تحت شرایط خاصی انجام می شود. در اینجا ، مربی باید قرارداد رو در رو با بازیکن امضا کند. اگر فردا درخواست بازیکن پرداخت نشود ، این یکی از بدترین اتفاقاتی است که می تواند رخ دهد.

نماینده سابق تیم فوتبال استقلال گفت: “امیدواریم وزیر ورزش ماموریت استقلال را در اسرع وقت مشخص کند.” او باید بیاید تا مشکلات تیم را حل کند و اجازه ندهد بیشتر از این استقلال رنج بکشد.

جویباری در مورد مشکلی که باعث ایجاد چنین مشکلاتی در استقلال شد ، گفت: در استقلال وحدت و همدلی از بین می رود ، اتحادی بین تیم ها وجود ندارد و هرکسی ساز خود را می زند. بروس روزهای بدی را پشت سر می گذارد که تاثیر زیادی روی استقلال خواهد گذاشت.

در استقلال وحدت وجود ندارد / آنها برای اهانت به مردم مظلوم خط تعیین کردند

وی فاش کرد که استقلال پس از شکست مقابل الهلال از لیگ قهرمانان آسیا حذف شده است. استقلال مقابل الهلال بازی کرد اما متاسفانه حریفان خود را خیلی بزرگ کردند و همه از الهلال ترسیدند. مطمئناً شرایط هر دو تیم بسیار متفاوت بود ، اما اگر ما این تیم را آنقدر بزرگ نمی کردیم ، شاید برنده می شدیم.

سرپرست سابق تیم فوتبال استقلال در مورد توهین های هواداران نیز به پرویس مازورومی ، یکی از اعضای هیئت مدیره استقلال گفت: .. افرادی مانند افراد مظلوم برای استقلال سخت تلاش می کنند و لیاقت این سخنان زشت را ندارند. امروز به مردم مظلوم توهین می شود. آنها مطمئناً فردا می خواهند به دیگر جانبازان شما توهین کنند و این روند زیرکانه ادامه خواهد یافت. حامیان واقعی استقلال نباید اجازه دهند ما شاهد چنین تحقیری نسبت به کسانی باشیم که برای استقلال تلاش کرده اند. حامی پنج تا ده سال استقلال به راحتی می تواند به شخصی که حدود پنجاه سال از عمر خود را در این باشگاه گذرانده است توهین کند.

جوی بالی به این س answersال پاسخ می دهد که آیا تغییرات و تحولات جدید برای استقلال مثمر ثمر خواهد بود؟ وی اظهار می دارد: ساختار باشگاه استقلال نادرست است. اول ، همه چیز باید به درستی قرار گیرد. برنامه ریزی و مدیریت مناسب تقسیم شده است و هرکس کار خود را انجام می دهد. فرهاد مجیدی فقط به مسائل فنی می پردازد و کادر مدیریت باید مسائل مدیریت باشگاه را برطرف کنند.

وی در پایان می گوید: استقلال روزهای سختی را تجربه کرد. لیگ قهرمانان را ترک کردم. اکنون همه ما باید با شروع فصل جدید همدردی کنیم تا کادر فنی ما بتواند به خواسته خود برسد. مربی ما سالهاست که پیراهن استقلال را می پوشد و شرایط را می داند. امیدوارم او در لیگ بیست و یکم موفق باشد و با این تیم به عنوان قهرمانی برسد.

دکمه بازگشت به بالا