مجله نشاط

اتفاق عجیب در اردوی استقلال پیش از بازی مقابل الهلال

علیرغم تمایل فالهارد مجیدی برای حفظ فالحارد اسماعیلی هافبک آبی ها ، اسماعیلیان با تمدید این بازیکن مخالفت کردند و اسماعیلیان به مدت شش سال با کاپیتان سوم ، تیم بازی کردند ، من در تمدید قرارداد تردید داشتم. قرارداد بازیکن نباید تا زمانی که اتفاقی غیرعادی برای بروس رخ دهد (از بازی با الهلال) و او بدون هافبک بازیساز مقابل الهلال بازی کند.

در پایان فصل گذشته فالهارد ماگیدی فقط می خواست مدیریت تیم را برای حفظ ساختار تیم انجام دهد ، اما به دلایلی این اتفاق نیفتاد و بازیکنان مهمی به دلایل مختلف تیم را ترک کردند. وی از بازیکنانی چون رشید مظاهری ، مسعود ریگی ، مهدی قائدی ، شیخ دیابته ، مهدی قائدی ، میلیچ ، محمد نادری و شجاعیان نام برد.

مطمئناً همه این بازیکنان با نظر فنی فهلر مجیدی تیم را ترک نکردند و برخی از بازیکنان و بازیکنان با وجود خواسته مجیدی در تیم باقی نماند.

فرشید اسماعیلی را می توان نمونه ای از تخلف در این زمینه دانست. فالهارد مجیدی آشکارا از تمایل خود برای حفظ اسماعیلیه صحبت می کند و حتی امیدوار است مدیریت باشگاه قبل از بازی با الهلال ابهام را کنار بگذارد و قرارداد بازیکن را تمدید کند. گفتم ، اما در نهایت این اتفاق نیفتاد.

در نتیجه عدم هماهنگی بین کادر فنی و مدیریت ، استقلال مجبور شد مقابل الهلال بازی کند و یکی از باتجربه ترین بازیکنان آسیایی را بدون هافبک مرکزی از دست داد. این قطعاً بر روند تیم به طور خاص تأثیر می گذارد. مرحله حمله م effectiveثر است.

البته محتمل ترین گزینه برای پر کردن جای خالی اسماعیل در اواسط آبی ، آرش رزرواند غیر متخصص است.

دیدار تیم های استقلال و الهلال در مرحله یک شانزدهم لیگ قهرمانان آسیا دوشنبه 21 شهریور ساعت 21:30 در دبی برگزار می شود و هنوز معلوم نیست مجیدی برای پر کردن جای خالی اسماعیلیان چه اقدامی خواهد کرد. ..

۲۵۶۲۵۱

دکمه بازگشت به بالا