مجله هنری و فرهنگ

اعضای شورای شهرکرد با توانمندی‌های دانشگاه آزاد آشنا شدند

به گزارش گروه محلی خبرگزاری آنا از شهرکرد ؛ دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد و ابرا هیموراهیمی رئیس ایالت باکتیاری ، در نشستی با رئیس جمهور و اعضای شورای شهر شهرکرد انتخاب موفقیت آمیز اعضای شورای شهر شهرکرد را تبریک می گوید. و وی گفت : ایالت باکتیاری 10 هزار دانش آموز تمام وقت 40 درصد آموزش عالی ایالت را ارائه می دهند.

وی اظهار می دارد: موضوعات آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی چهار محال و ایالت باکتری با تغییر 40 سال آموزش از راه دور قابل توجه است زیرا بیماری عروق کرونا قلب طی چند هفته ایجاد می شود و زیرساخت های لازم ایجاد می شود. برای آموزش از راه دور ، و اکنون از منظر آموزش از راه دور ، این بهترین در کشور است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ، چهار محال باکتیاری گفت: .. “

آقای رحیمی گفت: پنج نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و باکتری جزو 5 درصد دانشمندان برتر جهان هستند و بهترین محققان کشور حداقل دو مورد از دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و باکتری هستند. ایالت ؛ بنابراین امسال ، بهترین فناوری کشور از دانشگاه آزاد اسلامی ایالتی بود.

وی تأکید کرد که: دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد دارای بهترین آزمایشگاه های تخصصی در زمینه بیوتکنولوژی و بورگن دارای بهترین آزمایشگاه های بتنی می باشد.

رحیمی خاطرنشان کرد: شعبه Chafre Cordo ، مزرعه تحقیقاتی کشت گیاهان دارویی در دانشگاه آزاد اسلامی ، با جدیدترین روشهای آبیاری و زراعت که توسط نمایندگان پارلمان نمایندگان رهبران عالی ایالت مورد بازدید قرار گرفت ، فعالیت می کند. فرماندار و شهردار.

وی اظهار می دارد: “این مزرعه برای 10 دانشجوی دکتری و کارشناسی ارشد شغل ایجاد می کند و حدود 1000 زن مورد سوء استفاده یا بدون همراه برای رفاه برای کار در مزرعه استخدام می کند.”

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد گفت: این دانشگاه چندین مدرسه حرفه ای با همکاری فنی و حرفه ای در زمینه گیاهان دارویی ، آبزی پروری ، پرورش اسب ، شرکت های دانش بنیان و فناوری تاسیس کرده است.

حرکت چابک دانشگاه مشهود است

رئیس شورای اسلامی شهر شهرکرد نیز در این همایش گفت: حرکت دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه های مختلف آموزشی ، پژوهشی ، فرهنگی و اجتماعی چابک تر از سیستم دولتی است. محمدرضا بیاتی افزود: اعضای شورای ششم افرادی با انگیزه و برنامه محور هستند و ویژگی دیگر این شورا شفافیت عمل و حاکمیت قانون است.

به گزارش آنا ؛ در این کنفرانس ، جاده شعبه شیراکورد دانشگاه آزاد اسلامی بازسازی می شود ، گلهایی در کنار آن کاشته می شود ، مسیر دوچرخه سواری در این جاده در نظر گرفته می شود و فضاهای سبز دانشگاه و پارکینگ های آسفالته در نظر گرفته می شود. تصمیم گرفته شده است ایجاد همکاری بین دانشگاه ها ، شهرداری ها و دانشگاه ها. تصفیه فاضلاب در دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد در مناطق شهری و حومه دانشگاه استفاده می شود.

انتهای پیام / 4117 /

دکمه بازگشت به بالا