مجله رویداد

امنیت نرم مهمتر ازامنیت سخت است/نقش بسزای ناجا به عنوان متولی تأمین نظم وامنیت درعرصه امنیت نرم

امنیت نرم مهمتر از امنیت سخت است / نقش مهم ناجا به عنوان مدیر نظم و امنیت در زمینه امنیت نرم

وزیر کشور و معاون فرماندهی کل دبیرخانه ناجا معتقد بودند که امنیت نرم به مراتب مهمتر از امنیت شدید است و گفت:

به گزارش مجله آنلاین ، دکتر احمد وحیدی وزیر کشور و جانشین فرمانده ناجا با فرماندهان پلیس و تعدادی از معاونان منشی کشور ، ناجا ، در مورد اقدامات و عملکرد خوب پلیس در ارتقای امنیت عمومی گفت وگو کرد و اظهار داشت: “امنیت نرم به مراتب مهمتر از امنیت سخت است و ناجا به عنوان مدیر نظم و امنیت اجتماعی نقش مهمی در این زمینه ایفا می کند.”

وحیدی با قدردانی از اقدامات و عملکرد خوب پلیس در ارتقای امنیت اجتماعی ، گفت: هنر پلیس وقتی بیشتر از همه برای امنیت این سرزمین پهناور به امنیت نرم متکی است ، آشکارتر می شود. از امنیت شدید خودداری کنید.
وزیر کشور خاطرنشان کرد: پلیس یک سازمان مبتنی بر جامعه است و ایجاد وابستگان و سازمان های دیگر مسئول ایجاد امنیت جامعه از دیگر وظایف مهم ناجا است.
جانشین فرمانده کل نیروهای مسلح درباره موضوع ناجا گفت: “نتیجه عملکرد پلیس حفاظت از سرمایه اجتماعی است که برای افزایش اعتماد عمومی به جامعه مهم است.”
در این جلسه سرتیپ حسین اشتری فرمانده ناجا انتخاب دکتر وحیدی به عنوان وزیر کشور و جانشین فرمانده کل نیروهای مسلح را تبریک گفت. وزارتخانه ها برای حفظ نظم و امنیت از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.
وی افزود: کارکنان پلیس و نیروهای مشتاق در مناطق وسیع کشور 24 ساعت شبانه روز و به صورت معتبر برای تامین امنیت جامعه به عزیزان خدمت می کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ، فرمانده انتظامی خاطرنشان کرد: وزیر کشور با توجه به سمت معاون فرمانده کل نیروهای مسلح ناجا نقش بسیار مهمی در این زمینه ایفا می کند. برخی از امور و اختیارات او را واگذار می کند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا