مجله رویداد

انتظارات آتش‌نشانی از مدیریت جدید شهری/ از کمبود نیروی انسانی تا سختی کار آتش‌نشانان

مدیرعامل سازمان خدمات ایمنی آتش نشانی شهر تهران انتظارات و مطالبات این سازمان از مدیران شهر جدید را تشریح کرد.

مهدی داوری ، در گفت وگو با مجله آنلاین در مورد انتظارات سازمان آتش نشانی تهران از مدیریت جدید شهرداری ، “البته آتش نشانی یکی از مهمترین سازمانهای زیرمجموعه است که تحت نظارت شهرداریها قرار دارد زیرا دارای سیستم اندازه گیری و نظارت بر حادثه است. ایمنی ساختمانهای شهری. “

او ادامه داد. “مانند همیشه ، اقدامات انجام شده توسط آتش نشانی نیاز به حمایت اداری و مالی دارد و ما امیدواریم که در این مدت ارائه شود تا بتوانیم سریعتر پیش برویم.”

داولی گفت: “مسائلی مانند توجه به تجهیزات آتش نشانی نیاز به حمایت مقامات شهری دارد.”

وی با اشاره به شکاف های قانونی موجود که بر رفتار سازمان آتش نشانی تهران تأثیر گذاشت ، گفت: امیدواریم مدیریت شهری گام های جدی برای پر کردن خلاء قانونی بردارد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران تاکید کرد: سازمانها اشکالات دیگری نیز دارند که یکی از آنها کمبود نیروی انسانی است. در بخش های آتش نشانی افزایش قابل توجهی مشاهده شد ، اما نیروی انسانی افزایش نیافت. البته کمبود نیرو به این معنا نیست که آتش نشانان آنقدر کار می کنند که مسئولیت تصادف با پرسنل موجود را بر عهده ندارند ، اما آتش نشانان باید تقویت شوند.

وی در خصوص مسئله معیشت آتش نشانان گفت: معیشت آتش نشانان باید بیشتر مورد توجه مدیران شهری قرار گیرد و مسائلی مانند مسکن باید مورد توجه قرار گیرد. همچنین امیدواریم کوشش آتش نشانان تهران و تطبیق آتش نشانان تامین اجتماعی برطرف شود. این طرح در دست بررسی کنگره است و امیدواریم به زودی تکمیل شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا