مجله تندرستی

برنامه هلال احمر برای واردات ۶۰ میلیون دُز واکسن کرونا طی یک ماه / آغاز برنامه از ۱۰ آنلاین

به گزارش شفاف دکتر کریم همتی در جلسه معاون شورای جمعیت هلال احمر گفت: از 10 اکتبر تا 10 آوان امسال ، 15 میلیون دوز واکسن هر هفته به کشور وارد می شود که در مجموع 60 میلیون دوز واکسن کرونا وارد می شود. انتظار می رود این تلاش ها و واکسیناسیون همه مردم گامی مهم در جهت ایمن سازی کشور در برابر این بیماری برداشته شود.

او اضافه کرد: یکی از دلایل تسریع واردات واکسن ، حمایت معاون اول رئیس جمهور است. معاون اول رئیس جمهور فوراً با جلسات منظم و حضور همه طرفها مجوز صادر می کند. به لطف این همکاری داخلی و ارتباط بین المللی ، جمعیت هلال احمر تا کنون به وعده خود عمل کرده و تلاش خواهد کرد تا واکسن ها را به موقع ارسال کند.

رئیس جمعیت هلال احمر به شرح زیر اشاره کرد. با توجه به ورود زیاد واکسن ها به کشور ، همه ارگان ها و م institutionsسسات دارای واحدهایی به نام بهداشت و درمان نیاز به مشارکت در واکسیناسیون دارند و ارتش نیز باید در این زمینه مشارکت داشته باشد. و جمعیت هلال احمر اعلام کرد که آماده هستند و قطعاً می توانند بار وزارت بهداشت را برداشته و واکسیناسیون جهانی را تسریع کنند.

همتی به مراسم اربعین در عتبات آریات اشاره کرد و ادامه داد “خدمات رسانی در نجف و کربلا توسط جمعیت هلال احمر به زائران ادامه می یابد.” در این راستا ، ما از امکانات بیمارستان تازه تاسیس نجف تا حد امکان برای ارائه خدمات درمانی و درمانی به زائران استفاده خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هلال احمر ، رئیس هلال احمر با اشاره به موضوعاتی در حوزه منابع مالی این موضوع را شفاف سازی کرده است. زیرا بخشی از هزینه ثبت نام خودرو در دفتر متعلق به جمعیت هلال احمر است. یکی از منابع تأمین مالی این است که طبق قانون ، موسسات حق ثبت نام در دفتر را دارند. بخشی از بودجه هلال احمر به دلیل اینکه مقامات ذیصلاح اعلام کرده اند که لازم نیست مالکیت خودرو را در دفتر ثبت کنند ، کاهش می یابد. در این راستا ، ما از کنگره می خواهیم که منابع مالی پایدار را تعریف کند. جمعیت جمعیت هلال احمر. با اورژانس مواجه نشوید از سوی دیگر ، به دلیل واکنش جدی جمعیت هلال احمر به شیوع کرونا در ژاپن ، مبالغ زیادی در این منطقه هزینه می شود و نیاز به منابع مالی جمعیت هلال احمر در حال افزایش است.

دکمه بازگشت به بالا