نماد سایت مجله آنلاین

دفاع مقدس با اخلاص رزمندگان و شهدا ماندگار و الگو شد

دفاع مقدس به الگویی با صداقت رزمندگان و شهدا تبدیل شده است

به گزارش خبرنگار گروه محلی خبرگزاری آنا در بیلجند ، از سردار علی گاسمی در یک مراسم ویژه تجلیل شد. هفته دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی در بیلجند ، که در زمان اربعین حسینی به طور مستقیم و عملاً برگزار شد ، گفت: مظلومیت و تنهایی امام حسین در دفاع مقدس مشابه است.

وی نقش دانشجویان و اساتید در دفاع مقدس را ارزشمند و مهم توصیف کرد و توضیح داد: هشت سالگی دفاع مقدس در واقع ادای احترام به فداکاری تمام ملت ایران است. زیرا دفاع مقدس متعلق به همه اقشار است.

فرمانده سپاه انصار ارلسه (ع) خراسان جنوبی گفت: زیرا از یک سو همه قطب های شرق و غرب وجود داشت و از سوی دیگر جوانان م believersمن انقلابی در ایران بودند.

یادگار می گوید: “جنگ به جوانان ما افتخار می کند و همه امارات متحده عربی و همه استکبار جهانی برای مقابله با ملت های قهرمان ایران و جلوگیری از انقلاب اسلامی بسیج شده اند.”

دفاع مقدس به الگویی با صداقت رزمندگان و شهدا تبدیل شده است

گاسمی گفت: “رزمندگان ما استانداردهای جنگ جهانی و آنچه قبلاً در دانشکده های نظامی آموزش داده می شد را زیر پا گذاشتند زیرا هیچ برتری در هوا و زمین نداشتیم. بلکه ما فقط قدرت انقلابی و مومنان خالص داشتیم.

وی ادامه داد: به همین دلیل دفاع مقدس در جنگ جهانی دوم بی نظیر بود ، زیرا رزمندگان ما معیارهای جنگ جهانی را با ایثار و از خودگذشتگی تغییر دادند.

فرمانده سپاه انصار ارلسه (ع) خراسان جنوبی افزود: جبهه ما جبهه حقیقت و نور و جبهه ما کاذب و تاریک بود. در مقابل ما ، رزمندگان شجاع در ایثار و فداکاری از یکدیگر پیشی گرفتند و نیروهای دشمن برای فرار از جبهه از یکدیگر سبقت گرفتند.

گاسمی یادآور شد: آنچه برای خدا انجام شد ماندگار بود و دفاع مقدس برای تمامیت رزمندگان و شهدای گرانقدر ماندگار بود و الگویی برای کل جهان شد.

وی با اشاره به اینکه محدودیت ها تحت فشار قرار گرفته است ، گفت: “در دفاع مقدس ، جوانان ایران به خدا توکل کردند و خدا به آنها کمک کرد. دفاع مقدس باعث ظهور خلاقیت شد و بسیاری از آیات قرآن تفسیر شد. و در مقدس تمرین شد دفاع “.

فرمانده ارتش انصار ارلسه (ع) خراسان جنوبی با اشاره به اینکه تمرکز مقام معظم رهبری بر تقویت روحیه انقلابی و جهادی بوده است ، گفت: “ما جهادی هستیم. و هرجا که او به صورت انقلابی عمل کرد ، موفق شد.”

دبیر هیئت مدیره و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی نیز هفته دفاع مقدس را گرامی می دارند و در گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان و شهدای گرانقدر بویژه سرلشکر حاجیقاسم سلیمانی ، سردار اریگاسمی از جمله علما بود ، از حضورتان سپاسگزارم. شعبه بیلند در هفته دفاع مقدس دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: هفته دفاع مقدس یادآور سال حماسه و ایثار است.

ضرورت تعمیق فرهنگ و تفکر بسیجی

سید حسن هاشمی افزود: امسال که هفته دفاع مقدس مصادف با روز اربعین حسینی است ، ما فرصتی ارزشمند داریم که در جهت تعمیق فرهنگ و تفکر بسیجی سخت کوش باشیم.

وی افزود: تقویت فرهنگ ایثار و شهادت و ارزیابی و حراست از مبارزه صادقانه همه قهرمانان در سال حماسه و ایثار ضروری است.

به گزارش آنا ، مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور سردار اریگاسمی فرمانده سپاه پاسخ الرضا و سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی بیلند برگزار شد. خراسان جنوبی.

انتهای پیام / 4103/4062 /

خروج از نسخه موبایل