مجله نشاط

رئیس فیفا پیگیر فوتبال ایران است/فدراسیون کانون نفرت پراکنی بود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، شهاب الدین عزیزی خادم ، مهمان این شب جمعه در مجله آنلاین ، درباره اعزام تیم ملی فوتسال به جام جهانی گفت. بسیاری از تیم های ملی ما کنار گذاشته شده اند. فوتسال و دیگر تیم های ملی دچار سردرگمی شده اند و ما ابتدا سعی کردیم شرایطی را برای خروج از این شرایط ایجاد کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد. به جای همبستگی ، فدراسیون در مرکز بحران و نفرت قرار داشت. فوتبال نوعی همبستگی ایجاد کرده است ، به همین دلیل ما به سمت توسعه حرکت کردیم. فوتسال ، به ویژه زنان ، بیش از سایر تیم ها نادیده گرفته شد.

عزیزی کمد فوتسال را اینگونه توصیف می کند: تیم فوتسال ایران یکی از بهترین تیم های امروز جهان است. باید گفت که فدراسیون سالهاست در این زمینه ها بلاتکلیف است و کادر فنی تیم فوتسال دستمزد نگرفته است.

عزیزی خادم گفت: ما نقشه ای کشیدیم. تیم ملی ما اردوهایی در تایلند ، بلاروس ، کیچه ، تهران و چهار اردو داشت. این یکی از نمادهای توسعه این تیم فوتسال است و ما به دنبال یک پروژه بزرگ هستیم تا در 10 سال آینده برنامه ریزی کنیم تا افرادی را برای حمایت از فوتسال استخدام کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران فاش کرد که آیا می خواهد در مراحل پایانی تیم فوتسال جام جهانی شرکت کند یا خیر. “دیدگاه فدراسیون علاوه بر دستیابی به نتایج توسعه ای ساختاری و در حال تحول است.” “این بخشی از پتانسیل رشد ما است. وقتی جام جهانی در نزدیکی کشور ما در خاورمیانه برگزار می شود ، ما باید این دیدگاه را نسبت به نتایج تغییر دهیم. کدام فدراسیون دوست ندارد نتیجه بگیرد ، اما توسعه به زمان نیاز دارد. من هفته آینده به لیتوانی می روم و در کنار تیم هستم.

وی استعفای مهرداد سراجی از کمیسیون فوتسال را فاش کرد: من امور فوتسال را به دبیرکل واگذار کردم و او به این وظیفه منصوب شد. همه علاقه مند هستند ، او کار می کند و همه نمی توانند بروند. به همین دلیل ما علاقه مند به همکاری هستیم و من نفهمیدم چرا آقای سراجی استعفا داد.

عزیزی كادم درباره فسخ قرارداد محمد ناظم شرع وی به فدراسیون فوتبال تصریح کرد: بله ، تمام شد.درباره فسخ قرارداد محمد ناظم‌ الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال خاطرنشان کرد: قرارداد آقای ناظم شرع و جعبه اش تمام شد.

رئیس فیفا فوتبال ایران را دنبال می کند / فدراسیون مرکز نفرت بود

درباره دیدار با رئیس فدراسیون فوتبال جیانی اینفانتینو در قطر به من یادآوری کرد: و اینفانتینو مذاکرات گسترده ای انجام شد. ما او را به بازی تیم ملی دعوت کردیم و او باید به ما بگوید که برای بازی با عراق و امارات متحده عربی به تهران بیایید تا بتوانیم کشورهای همسایه را نیز دعوت کنیم.

عزیزی خادم در ادامه گفت: “ما همچنین در مورد میزبانی و VAR صحبت کردیم ، که اعلام کرد اگر ایران به دلیل شرایط کرونا میزبانی نشود ، هیچ کشور دیگری نمی تواند میزبانی کند.” در مورد VAR ، FIFA و در نهایت ما در مورد این دستگاه برای دستگاه چهار بازی خانگی تیمی که با آن در تماس بوده ایم. وضعیت تجهیزات VAR باید در عرض 1-2 هفته بررسی شود.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد پیگیری ها اینفانتینو وی در مورد حضور زنان در ورزشگاه تاکید کرد: “بحث در مورد فرمان فدراسیون و وجود زنان باید هفته گذشته با وزارت ورزش و جوانان ملاقات کرده و این فرمان را تصویب کند. به زودی پارلمان.”

عزیزی كادم در مورد نتایج تیم ملی فوتبال ایران گفت: “ما بیش از هر زمان دیگری به حمایت نیاز داریم.” به شماره 1 آسیا بازگشت و رتبه 22 جهان را از آن خود کرد.

عزیزی كادم در مورد توجه ویژه به فوتبال بانوان صحبت كرد و گفت: متأسفانه قبلاً یونیفرم نداشتم ، اما حالا پرواز می كنم. منشور اختصاصی.

وی همچنین وجود مهدی مهادبی کیا را فاش کرد: مربیان دیگر تیم های پایه جوانان و جوانان به زودی اعلام می شوند.

دکمه بازگشت به بالا