نماد سایت مجله آنلاین

«عشق»؛ راز موفقیت در رشته دامپزشکی | دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد به ۲ بیمارستان مجهز است

«عشق»؛ راز موفقیت در رشته دامپزشکی | دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد به ۲ بیمارستان مجهز است

گروه دولتی خبرگزاری آنا؛ امیر شکاریان دامپزشک برجسته کشور و استاد دامپزشکی واحد شهرکرد دانشگاه آزاد اسلامی است.

شاکریان دانشجوی دکترای عمومی تا سال 1997 ، دارای مدرک دکتری از بخش تحقیقات علمی دانشگاه آزاد اسلامی در تهران بود و اکنون یکی از مشهورترین دامپزشکان در زمینه دامپزشکی کشور است.

به همین مناسبت ، خبرنگار آنا مصاحبه ای با شاکریان ترتیب داد و در مورد جزئیات زندگی شخصی و علمی یک دامپزشک موفق در کشور درخواست کرد.

شکاریان ابتدا دامپزشکی و تحقیقات و انتخاب کار دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد را تشریح کرد. دامپزشکی یکی از برنامه های تخصصی دکتری است که در پیشگیری و درمان بیماری های دام در داخل و اطراف ایران و همچنین کنترل بهداشت و کنترل کیفیت غذا از جایگاه ویژه ای برخوردار است. جهان

“من از دبستان ، دبیرستان و دبیرستان به دامپزشک علاقه مند بودم و فکر می کردم دامپزشک هستم ، بنابراین این رشته را انتخاب کردم و اولین بار در سال 1371 در دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد پذیرفته شدم. او دانشجو بود. من در این دانشگاه بودم با نمرات بسیار خوب پذیرفته شدم.

دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد دارای دو بیمارستان دامپزشکی است

آیا استادی در دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد در پاسخ به این س ofال که دانشگاه چه امکاناتی را به دانشجویان دامپزشکی ارائه می دهد ، در کشور بسیار معروف شد؟ وی اظهار می دارد: دانشکده دامپزشکی واحد شهرکرد از نظر فضای آموزشی ، کار تحقیقاتی ، امکانات آزمایشگاهی و کلینیک های دامپزشکی یکی از بهترین دانشکده های کشور است.

شهرکرد دارای دو بیمارستان دامپزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد است. اولین بیمارستان متعلق به یک دام بزرگ در شهر کیان است ، سپس یک دام کوچک در اصفهان ، زیر نظر متخصصان کار می کند.

او توضیح داد: دانشگاه آزاد اسلامی شفرکورد از نظر فضای آموزشی ، تعداد کلاس ها و دانشکده ها از موقعیت بسیار خوبی برخوردار است و اعضای هیات علمی در زمینه های تحصیلی خود متخصص هستند.

استاد دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در چافرکورد گفت که 23 سال در این دانشگاه کار کرد و من تمام تحقیقات خود را در دانشگاه آزاد اسلامی گذراندم. وی همچنین دکتری خود را از دانشگاه آزاد اسلامی دریافت کرد. دانشگاه

پیشرفت شگفت انگیز دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد

شاکریان تاکید کرد: در حال حاضر فارغ التحصیلان زیادی در رشته های دکتری تخصصی و سایر رشته ها در زمینه دامپزشکی تحصیل می کنند و در شرکت ها و دفاتر مراکز تحقیقاتی مشغول به کار هستند.

وی گفت دانشجویانی که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد مشغول به تحصیل هستند در این زمینه پیشرفت فوق العاده ای داشته اند. این دانش آموزان در استرالیا و ایالات متحده موفقیت های اجتماعی ، فرهنگی ، مادی و معنوی بزرگی داشته اند. »

پروفسور شهرکرد ، دانشکده دامپزشکی ، دانشگاه آزاد اسلامی ، درباره ارتباط خود با دانشجویان دامپزشکی به آنا می گوید:

شکاریان توضیح داد: یکی از مراحل موفقیت دوست داشتن رشته ای است که ما انتخاب کرده ایم و مرحله بعدی دوست شدن با دانش آموزان است. دوستی به ما اجازه می دهد تا به خوبی ارتباط برقرار کرده و یافته های خود را به راحتی به دانش آموزان منتقل کنیم.

توصیه شما به فرزندتان برای پاسخگویی به س andال و انتخاب کالج عمومی یا رایگان چیست؟ “پسرم کلاس یازدهم است و علاقه زیادی به دامپزشکی دارد. از زمان دانشجویی ، او مرتباً در کلینیک های دامپزشکی حضور می یابد و مرا به یاد مجموعه ای از بیماری ها در زمینه مراقبت از حیوانات کوچک می اندازد. او دوست دارد ، می تواند آزاد را انتخاب کند دانشگاه. “به آرامی ، من قطعاً از او حمایت می کنم.

استاد واحد شهرکرد دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه امکانات دانشگاه تأثیر بسزایی در روند کار دانشجو دارد ، گفت: “نگرانی های خانواده مربوط به شهریه است.

مصاحبه با بهنام اسماعیلی

انتهای پیام / 4078/4062 /

خروج از نسخه موبایل