مجله نشاط

لزوم تقویت کرسی‌های ترویجی در مطالبه‌گری

به گزارش خبرنگار گروه محلی آنا پرس در بیلند ، نشست هم اندیشی خراسان جنوبی برای ترویج فرهنگ گفتمان و مطالبات منع خیر و شر در حضور علی حسینی ، نماینده اجتماعی سپاه انصار آرلسه. علی اکبر پیراسته ، استان خراسان جنوبی ، حجت الاسلام محمد حاجی زاده ، نایب رئیس مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی ، علی ذوقی ، مدیر حراست ، دانشگاه آزاد اسلامی ، کارکنان و اعضای هیات علمی استان خراسان جنوبی.

سید حسن هاشمی ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی و واحد بیرجند ، بر لزوم تقویت و برگزاری کرسی های دارای دید باز برای ارتقاء و جلسات پرسش و پاسخ برای رفع ابهامات در دسته خواسته ها تأکید می کند.تأکید کردم.

قطعنامه ای برای ترویج گفتمانی که امر به معروف و نهی از منکر را ممنوع می کند

حسینی ، نماینده اجتماعی سپاه انصار ارلسه (ع) در استان خراسان جنوبی نیز بر ضرورت تقویت امر به معروف ، نهی از منکر و اشاعه فرهنگ مطالبه گری تاکید کرد. ما حمایت مادی و معنوی را در سطح ایالت ارائه می دهیم. ..

نیاز به تقویت صندلی های تبلیغاتی مورد تقاضا

معاون نخست وزیر در امور دانشجویان و فرهنگ در دانشگاه آزاد اسلامی در بیلند ، به عنوان یکی از تماشاگران در این کنفرانس ، به آنا درباره فرهنگ تأیید و تقاضای همفکران برای ترویج گفتمانی که منکر خوب و بد است ، گفت. در این جلسه ، نه تاییدیه ویژه وجود داشت.

علی ماندگر گفت: شرکت پرشور و همه جانبه اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در یک دوره ملی منع خیر و شر دیدگاه مقدس برای بررسی مسائل استان خراسان جنوبی در این کنفرانس تأیید شد.

او توضیح داد: “این گروه های متقاضی گروه های فرهنگی ، گروه های صنعت معدن و تجارت ، کشاورزی ، صنایع تبدیلی و گروه های عملیات خدمات و مدیریت هستند که بر چالش ها و آسیب های اجتماعی و فرهنگی تمرکز می کنند.”

انتهای پیام / 4078/4062 /

دکمه بازگشت به بالا