نماد سایت مجله آنلاین

مظاهری: می‌توانستم با استقلال فسخ کنم اما می‌جنگم/ آدم برای دشمنش هم مرگ نمی‌خواهد

مظاهری: می‌توانستم با استقلال فسخ کنم اما می‌جنگم/ آدم برای دشمنش هم مرگ نمی‌خواهد

دروازه بان استقلال گفت: می توانستم کارم را تمام کنم اما با همه موجودات می جنگم و در استقلال کار می کنم.

به گزارش مجله آنلاین ، رشید مظاهلی پس از پیوستن به باشگاه استقلال گفت: من کمیته انضباطی باشگاه هستم و آنها من را به اینجا دعوت کردند. من به طور جدی کار می کردم ، اما ناامید بودم. شما باید از یونسی و مددی دلیل آزار و اذیت آنها را بپرسید. فکر می کنم باید دوباره به کمیته انضباطی بپیوندم.

وی درباره شایعات جدایی از استقلال گفت: “می توانستم این کار را یک طرفه انجام دهم ، اما نمی خواستم با عدم حضور در استقلال امسال کنار بیایم.” من توانستم آن را به پایان برسانم ، اما من با تمام توانم می جنگم و مستقل کار می کنم.

دروازه بان استقلال افزود: “باشگاه ها باید شرایطی را برای بازیکنان فراهم کنند که در آن جا مستقر شوند ، اما باید برای پیشرفت در چارچوب بحث کنند.” صحبت کردن همه چیز را حل می کند و ما نباید بیش از حد هوشیار یکدیگر باشیم.

وی ادامه داد: “من 100 درصد ماندم و این را از صمیم قلب تصمیم گرفتم ، اما صحبت هایی وجود داشت که واقعاً مرا ناراحت کرد.” من پولی نداشتم و برای استقلال می جنگم ، اما توانستم کار را تمام کنم. واقعا مستقل برخی داستانها وجود دارد ، آنها گفتند من باید بمانم ، اما باید بگویم که مجبور نبودم.

مظاهلی با بیان اینکه به تیم ملی دعوت نشده است ، گفت: “برای تیم ملی و آقای اسکاتیچ آرزوی موفقیت می کنم. امیدوارم اوضاع خوب پیش برود اما من دوباره به تیم ملی دعوت می شوم و تمام تلاش خود را برای شادی مردم انجام می دهم. من تمام تلاشم را می کنم ، اما فکر می کنم بیرانوند آن زمان خیلی خوب بود. “خوب بود و باید صبورتر می شدم. شرایط امروز به گونه ای است که باید دوباره شروع کنم. این فوتبال است و من ناامید نیستم.

“مددی مدیرعامل ما است ، اما نمی خواهد برای دشمنانش بمیرد. امیدوارم به زودی بهبود یابد و به خانواده اش بازگردد.”

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل