مجله تندرستی

مقررات بازگشایی مدارس انگلیس در دوران کرونا

دانش آموزان در سراسر بریتانیا پس از دو ماه تعطیلات تابستانی خود را برای سال تحصیلی جدید آماده می کنند ، اما کارشناسان می گویند احتمال شیوع ویروس کرونا در هفته های آینده با جمع شدن کودکان و بزرگسالان در کلاس درس افزایش می یابد. من به شما هشدار می دهم که رابطه جنسی وجود دارد.

به گزارش مجله آنلاین ، پروفسور ارشد پزشکی اسکاتلند ، پروفسور جیسون ریچ ، روز سه شنبه به اسکای نیوز گفت که انگلیس به دلیل شیوع مداوم ویروس کرونا دلتا و کاهش محدودیت های قرنطینه ، با “لحظه بحران مداوم” روبرو خواهد شد. به در مقابل

شیوع بیماری در اسکاتلند از 9 آگوست که محدودیت های کووید تا حدی برداشته شد ، هفتگی دو برابر شده است. پروفسور ریچ اظهار می کند که بازگشایی مدارس اسکاتلندی از اواسط ماه اوت تعداد موارد ابتلا به کووید -19 را افزایش داده است.

هنگامی که اکثر کودکان مدرسه ای در بریتانیا (بخشی از بریتانیا) ، ولز و ایرلند شمالی روز دوشنبه 6 سپتامبر به مدرسه باز می گردند ، والدین نگران هستند که اگر فرزندانشان هنگام تحصیل به ویروس کرونا مبتلا شوند ، چه کنند. …

در بریتانیا ، مدارس دیگر مجبور نیستند دانش آموزان را برای کاهش تماس در کلاسهای به اصطلاح “حباب” محبوس در کلاسهای درس قفل کنند. اصطلاح حباب دانشجویی در انگلستان به سال گذشته و اوج همه گیری کرونا در این کشور باز می گردد. به مدرسه گفته شد که دانش آموزان را به گروه های جداگانه تقسیم کنید تا هر دانش آموز فقط گروه بندی شود. اعضای گروههای مختلف از ادغام و ارتباط با یکدیگر برای جلوگیری از خوشه های کرونا منع شدند.

با از سرگیری فعلی ، الزام استفاده از ماسک و قرنطینه نیز برداشته شده است ، اما از همه دانش آموزان دبیرستانی دعوت می شود که هر 3-5 روز یکبار به طور منظم آزمایش سریع کروناویروس را انجام دهند.

اگر آزمایش کرونری کودک مثبت باشد ، باید طبق قوانین قبل از تابستان به مدت 10 روز در خانه قرنطینه شود. بر اساس دستورالعمل های دولتی ، کودکان باید معاینه مجدد عروق ویروس کرونا را انجام دهند و تا زمان اعلام نتایج نباید از خانه خارج شوند.

از دانش آموزان مبتلا به عروق ویروس کرونا یا والدین آنها خواسته می شود اطلاعاتی در مورد تماس نزدیک با مدرسه یا جاهای دیگر ارائه دهند. معاینه عروق ویروس کرونا (PCR) نیز بر روی کودکانی که با بیمار در تماس بوده اند انجام می شود.

افرادی که با کودک بیمار در تماس بوده اند نیازی به قرنطینه ندارند مگر اینکه آزمایش کروناویروس مثبت باشد. این شامل والدین و سایر کودکانی می شود که آزمایش فرزندشان مثبت بوده است.

اگر کودک در آزمایش دوم شریان ویروس کرونا منفی باشد و هیچ عارضه ای در بیماری کووید نداشته باشد ، کودک می تواند به مدرسه بازگردد.

در اسکاتلند ، دانش آموزان تشویق می شوند که هفته ای دوبار آزمایش ساده کرونا را انجام دهند. اگر کودک مدرسه ای علائم کووید -19 داشته باشد ، کارکنان مدرسه از او مراقبت می کنند تا اینکه والدین بیمار او را به خانه ببرند.

در این صورت ، خواهر و برادرهای بیمار آن مدرسه یا مدرسه دیگر باید در اسرع وقت به خانه بازگردند و خود را منزوی کنند. بر اساس وب سایت سیستم بهداشت عمومی اسکاتلند ، همه اعضای خانواده یک بیمار باید در خانه بمانند تا نتایج آزمایش در دسترس باشد. ساکنان خانه های بیمار نباید به محل کار ، مدرسه ، اماکن عمومی رفته و از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند. این قرنطینه شامل امتناع از خروج از خانه به هر دلیلی مانند خرید غذا یا سایر ملزومات است.

دولت ولز همچنین به والدین توصیه کرده است که بدون توجه به این که کودک علامت دار است ، هفته ای دوبار در طول سال تحصیلی نیاز به معاینه سریع قلب داشته باشند.

نتایج آزمایش سریع کرونا باید به صورت آنلاین منتشر شود.

کودکان مبتلا به علائم کووید -19 باید در خانه بمانند و از والدین خود بخواهند آزمایش انجام دهند. اگر آزمایش کودک مثبت باشد ، سیستمی به نام “آزمایش ، پیگیری ، حفاظت” (TTIP) توصیه می کند که کودک و افرادی که با آن در تماس نزدیک هستند خود را منزوی کنند.

بزرگسالانی که دوبار با واکسن کرونا واکسینه شده اند یا زیر 18 سال دارند ، نیازی به قرنطینه در بین افرادی که تماس نزدیک با بیمار داشته اند ، ندارند.

کودکانی که در تماس نزدیک با بیمار هستند اما هیچ نشانه ای از کووید -19 ندارند و نیازی به قرنطینه ندارند می توانند به کلاس خود ادامه دهند ، اما توصیه می شود که آنها آزمایش کرونا را انجام دهند. در صورت مثبت بودن آزمایش ، باید خود را قرنطینه کنند.

بسیاری از مدارس از هفته گذشته در ایرلند شمالی افتتاح شده اند ، اما همه آنها پنجشنبه (2 سپتامبر) است.

از همه دانش آموزان پایه 8 تا 14 و کارکنان مدرسه خواسته شد تا برای آزمایش کووید داوطلب شوند. این آزمایشات هفته ای دوبار در خانه انجام می شود.

به نوشته روزنامه ایندیپندنت ، دانش آموزانی که جواب مثبت داده اند باید سریعاً دانش آموزان مدرسه را از طریق تلفن مطلع کنند. سپس والدین کودک باید برای آزمایش PCR به مرکز آزمایش کرونا محلی منتقل شوند. اگر آزمایش PCR نیز مثبت باشد ، بیمار و کل خانواده باید تا 10 روز در قرنطینه باشند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا