مجله رویداد

نجات بیش از ٨٠ نفر از حریق ساختمان مسکونی-تجاری

سخنگوی اداره آتش نشانی و ایمنی شهر تهران اعلام کرد بیش از سه نفر از آتش سوزی در مجتمع مسکونی تجاری نجات یافته اند.

سید جلال ملکی در گفت وگو با مجله آنلاین ، در این باره گفت: امروز ساعت 1:30 بامداد ، خیابان آزادی در بلوار شهیدان. آتش سوزی در برج تجاری مسکونی و تجاری در. بلافاصله پنج واحد آتش نشانی ، دو نردبان هیدرولیک و تجهیزات پشتیبانی در محل حاضر می شوند.

وی ادامه داد: خوشبختانه به دلیل نزدیک بودن ایستگاه آتش نشانی ، اولین ایستگاه آتش نشانی به زودی رسید.

به گفته مارکی ، محل آتش سوزی یک برج مسکونی و تجاری چهار طبقه با چهار طبقه منفی بود. در طبقه دوم ، دو پژو 425 و پژو پرشیا مشتعل شدند. دود زیادی از طبقات بالا می آمد و طبق اطلاعات اولیه ، شهروندان زیادی در واحد حضور داشتند.

وی افزود: “آتش نشانان با نفوذ به داخل ساختمان عملیات را آغاز کردند و به محض اطفای حریق ، به دنبال دسترسی به افراد بازداشت شده بودند.” بسیاری از شهروندان به پنجره ها آمدند و درخواست کمک کردند ، برخی از آنها با نردبان سیل بیرون آمدند.

مارکی گفت: “در نهایت ، بیش از پنج نفر در ساختمان تخلیه شدند ، حدود پنج نفر به صورت سرپایی توسط امدادگران تحت درمان قرار گرفتند و پنج نفر نیز به مرکز درمانی منتقل شدند.”

وی افزود: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت. آتش خاموش شد و از سرایت به سایر خودروها جلوگیری شد. سرانجام ، عملیات امروز در ساعت 15:35 به پایان رسید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا