نماد سایت مجله آنلاین

هشدار درباره اقدامات غیرقانونی به اسم «سلمان فارسی»

هشدار درباره اقدامات غیرقانونی به اسم «سلمان فارسی»

سخنگوی سریال سلمان فالسی در مورد فعالیت غیرقانونی چندین سایت مجازی که چندین اعلامیه برای جذب بازیگران سریال سلمان فالسی اعلام کردند هشدار داد و این موضوع توسط پلیس فتا مورد بررسی قرار گرفت. پیگیری.

به گزارش مجله آنلاین ، احسان ناظم بکایی در توضیحات گفت: متأسفانه اخیراً برخی سایت های مجازی اطلاعیه ای در مورد فعالیت غیرقانونی برای جذب بازیگران سریال “سلمان فالسی” اعلام کردند. اقداماتی مانند گرفتن شماره کارت ، عکس ، فیلم افراد مختلف.

وی با شرکت در برنامه شبکه یک سیما “صبح بخیر ایران” تاکید کرد: اگر اتفاقی برای پروژه بیفتد ، سازمان صدا و سیما ، مرکز سیمافیلم یا خود پروژه به طور رسمی مطلع می شوند. بنابراین ، هم کسانی که به پروژه علاقه دارند و هم کسانی که تماس می گیرند باید صبور باشند. این پروژه در واقع یک پروژه بلند مدت است ، بنابراین باید تحت تأثیر این کلمات و نکات قرار بگیرید. البته این موضوع توسط پلیس فتا در حال پیگیری است.

به گزارش مجله آنلاین ، ساخت سریال «سلمان فالسی» حداقل پنج سال به طول انجامید و تاکنون 25 درصد از این مجموعه تاریخی تولید شده است. این در حالی است که از بین 20 هزار بازیگر مشخص شده در این مجموعه ، بیش از 1500 نفر مقابل دوربین داوود میراباقری هستند.

سریال سلمان فالسی در سه فصل روایت شده است و تاکنون بیشتر فصل بیزانس که 25 درصد اثر است فیلمبرداری شده است.

“این فصل دشوار است و راهی برای تولید است و سلمان فالسی از یک کلیسا به کلیسای دیگر سرگردان است ، از کلیسا به کلیسا سرگردان است و سرانجام به حجاز می رود و به او دستور می دهد تا با منجی موعود ملاقات کند.” من می روم. “گفت بکایی.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل