مجله رویداد

واکسیناسیون بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در پایگاه‌های مدیریت بحران تهران

معاون آمادگی ، ضد پدافند و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران اعلام کرد که بیش از یک میلیون و 200 هزار نفر در پایگاه های سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران با واکسن کرونا واکسینه شده اند.

اسماعیل سلیمی در گفت وگو با مجله آنلاین ، وی با ارائه گزارشی از اقدامات سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران برای تزریق واکسن کرونا گفت: در مجموع 24 مرکز مدیریت بحران در تهران برای واکسیناسیون کرونا در اختیار ستاد ملی کرونا قرار گرفته است. اگرچه اعلام شد که تعداد این پایگاه ها در حال افزایش است ، اما در حال حاضر 24 پایگاه فعال وجود دارد که برخی از آنها در چند نوبت در طول روز فعالیت می کنند.

وی ادامه داد: از زمان آغاز واکسیناسیون ملی در کشور ، 1200 هزار و 110 دوز واکسن به شهروندان مرکز پیشگیری و کنترل بحران تهران تزریق شده است.

سلیمی گفت: کردستان ، فاتا ، انبارهای نفت ، دامابند ، بریانک ، سازمان برنامه جنوبی و پایگاههای مدیریت بحران ایرانشایر بیشترین تعداد واکسیناسیون را برای شهروندان داشتند: دامابند ، انبارهای نفت ، ایشراک ، بعثت. پایگاههای مدیریت بحران در کردستان و بریانک نیز ثبت بیشتر واکسن ها در روز

معاون آمادگی ، پاسخ و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران همچنین در مورد تزریق 24 ساعته واکسن گفت: ظرفیت. “

وی همچنین به فعالیت گروه استقامتی در فرایند واکسیناسیون اشاره کرد و به مجله آنلاین گفت: با توجه به اینکه از ظرفیت گروه های داوطلب برای واکنش اضطراری در تهران یا استقامت یکسان در فرایند واکسیناسیون استفاده می شود و این افراد در صورت نیاز آموزش می بینند ، نقش موثری در مدیریت بحران دارد. در فرایند واکسیناسیون.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا