مجله تندرستی

پرورش کودک شاد در روز های کرونایی

تربیت فرزند شاد در روز کرونا

افسردگی در کودکان مبتلا به بیماری عروق بیماری کرونا قلب

کودکان مبتلا به بیماری کرون می توانند از افسردگی رنج ببرند زیرا نمی توانند با انجام بازی های فیزیکی یا گذراندن وقت با دوستان در مدرسه یا مهد کودک انرژی مصرف کنند. یکی از مهمترین وظایف والدین امروزه طراحی فعالیتهای ایمن برای فرزندانشان با توجه به سن آنها است تا بتوانند محدودیتهای اعمال شده بر فرزندان خود را به دلیل بیماری عروق بیماری کرونا جبران کنند. والدین می توانند نقاشی های ساده کودکان را با فرزندان خردسال خود بکشند و خلاءهای ایجاد شده در فعالیت های گروهی و سرگرمی های کودکانه را پر کنند.

وی از آثار مثبت طراحی برای جبران کاستی های فعالیت های گروهی کودکان یاد کرد. در مهد کودک ، صدها تصویر کشیدند و کاردستی گروهی انجام دادند تا با دوستان و مربیان مهد کودک به اشتراک بگذارند. برای والدینی که از این تجربه محروم شده اند ، بهتر است فضای فعالیت های گروهی خود را با ساختن صنایع دستی با فرزندان خود و نقاشی با آنها شبیه سازی کنند. …

کودکانی که نمی توانند انرژی یا هیجان خود را از بین ببرند ، مانند بازی یا ورزش ، ممکن است از روش های اشتباه مانند پرخاشگری یا مبارزه برای از بین بردن انرژی یا هیجان درونی خود استفاده کنند. عدم آزادسازی صحیح احساسات کودک می تواند منجر به افسردگی و کاهش گفتار در کودک شود. همچنین ، به دلیل کرونا ، حتی بزرگسالان از کرونا می ترسند و ناخواسته این ترس و اضطراب را به فرزندان خود منتقل می کنند ، بنابراین کودکان مضطرب بیشتر و بیشتر به جامعه می پیوندند. ابتلا به کرونا نوعی بحران روانی برای کودکان است.

تربیت فرزندی شاد در روز کرونا

مشکلات اجتماعی در کودکان مبتلا به بیماری عروق بیماری کرونا قلب

حضور کودکان در کرونا ، با خانواده یا بدون خانواده ، در بسیاری از اماکن عمومی (مانند مهد کودک ها و مدارس) ممنوع است ، در نتیجه درمان های کمتری انجام می شود و در نتیجه ، کودکان منزوی می شوند. .. همچنین رفتار اجتماعی مناسب را به موقع یاد نگیرید. ارتباط کمتر با دیگران اعتماد به نفس کودک را نیز کاهش می دهد. از آنجا که کودکان از جوامع بیرونی ، به ویژه مدارس محروم هستند ، خانواده ها نقش مهمی در آموزش رفتار اجتماعی به کودکان ایفا می کنند و باید این شکاف را در کودکان پر کنند.

همچنین به خاطر داشته باشید که والدین باید در مورد مشکل بیماری عروق بیماری کرونا قلب نسبت به فرزندان خود صبورتر باشند تا به طور ناخواسته ترس یا اضطراب را به فرزندان خود منتقل نکنند. والدین می توانند از فعالیت ها و سرگرمی های کودکانه برای انتقال ملایم توصیه های بهداشتی مورد نیاز خود و در عین حال جلوگیری از آسیب دیدن کرونا به فرزندان خود استفاده کنند.

نقش برجسته خانواده در جلوگیری از آسیب به فرزندان

والدین امروزی زمان بیشتری را با فرزندان خود می گذرانند ، رفتارهای اجتماعی مختلف را با سرگرمی ها و فعالیت های مختلف به نمایش می گذارند و اعتماد به نفس خود را برای غلبه بر فقدان نهادهای اجتماعی و مدرسه تقویت می کنند. تا حدی.

یکی از فعالیتهایی که والدین می توانند برای آموزش رفتار اجتماعی و توصیه های اخلاقی استفاده کنند ، قصه گویی است. با گفتن داستان شب به کودکان ، می توانید به طور غیرمستقیم نکات آموزشی بسیاری را برای هر داستان یا داستانی که برای آنها نوشته شده است ، بیاموزید. آنها شامل توصیه های اخلاقی و آموزشی هستند و همانطور که می دانید ، آموزش غیر مستقیم بیشترین تأثیر را بر کودکان دارد. با Volk ، می توانید به صدها داستان شبانه کودکان دسترسی داشته باشید و از آنها برای آموزش فرزندان خود استفاده کنید.

مسائل قصه گویی می تواند یکی از کشمکش های ذهنی والدین باشد. توصیه می کنیم داستانی را انتخاب کنید که مناسب سن و روحیه فرزند شما باشد. وقتی کودکان داستان را می شنوند ، شخصیت خود را توضیح می دهند و حتی آنها را به عنوان قهرمان داستان و دوقلوها تصور می کنند. بنابراین ، بهتر است داستانی را انتخاب کنید که متناسب با سلیقه و روحیه فرزند شما باشد. Volk یک سایت محتوای کودکان است که در آن می توانید صدها داستان جذاب کودکان در سنین مختلف برای کودکان را بیابید. برای ورود به سایت Volk Baby اینجا را کلیک کنید.

* گزارش تبلیغات

دکمه بازگشت به بالا