مجله رویداد

کشف بیش از ۲تُن مواد مخدر در پایتخت/ شناسایی ۵۲ صفحه تبلیغ و فروش مواد مخدر در فضای مجازی

فرمانده پلیس متروپولیتن از کشف 2 تن و 4 کیلوگرم مواد مخدر در اجرای مرحله سیزدهم پروژه ظفر خبر داد.

به گزارش مجله آنلاین ، سردار حسین رحیمی گفت سیزدهمین مرحله پروژه ظفر پایتخت صبح امروز در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد.

“مبارزه جدی و قاطع با مواد مخدر یکی از اولویت های پلیس است و با مهارت در اشراف اطلاعاتی و باندهای مواد مخدر که برخی از آنها در این برنامه ها وجود دارد ، نتایج خوبی به دست آمده است.”

او ادامه داد. در این مرحله دو تن و چهار کیلوگرم مواد مخدر کشف شد و چهار باند بزرگ بین المللی منهدم شد که دو نفر از آنها شهروند بودند. »50 خودرو قاچاقچیان توقیف شد. ، 3 نفر دستگیر شدند.

سردار رحیمی ادامه داد: ما همچنین برخورد جدی با خرده فروشان را در نظر گرفتیم و 4040 نفر در این زمینه دستگیر شدند. 60. دستگاهها و دستگاههای مربوط به مواد مخدر نیز کشف شده است.

به گفته وی ، یکی از موارد دیگری که در حال پیگیری آن هستیم معتادان به مواد مخدر هستند که بیش از 5 هزار معتاد به مواد مخدر را در پایتخت دستگیر کرده اند که حدود 60 درصد آنها به مراکز بازپروری منتقل شده اند.

سردار رحیمی گفت: در مورد برخورد با افرادی که در زمینه تبلیغات یا فروش مواد مخدر در فضای مجازی بحث و تبادل نظر می شد ، پلیس آنها را در فضای مجازی جدی گرفت ، 50 صفحه را شناسایی و 24 نفر را دستگیر کرد. من دستگیر شدم. سه نفر از همسالان آنها نیز دستگیر شدند و مواد مخدر مهمی در آنها کشف شد. بیشتر آنها گل هستند.

سردار رحیمی با اشاره به کسانی که مواد مخدر را حمل می کنند ، گفت: ما به کشورهای اروپایی اعلام کردیم که اگر مواد مخدر از کشور ما به اروپا قاچاق شود ، آن را جدی می گیریم. ممکن است مسیرهای تردد قاچاقچیان ایرانی را شناسایی کنیم.

وی در پاسخ به سوالی در مورد زنان معتاد گفت: “مشکل جمع آوری این افراد بر عهده پلیس است.” ما تعداد قابل توجهی از این افراد را دستگیر کردیم. اما باید مکانی برای بازسازی این افراد وجود داشته باشد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا