مجله نشاط

کمپین «پیدا شو»ی «مای لیدی» در سراسر شهر اکران شد

به گزارش مجله آنلاین ، اخیراً تصویر یک زن ایرانی بر روی تابلوهای عظیم شهر ظاهر شده است که در نقاط مختلف شهر به نمایش گذاشته شده است. رو به دماوند است و در Gasartizpa قله دارد.

یک ضیافت چشم نواز از آنچه می توانید انجام دهید ، خواستار جدیدترین تصاویر زیبا و شعارها در سطح شهر باشیدجستجو کنیدمحصول مسئولیت اجتماعی برند معروف ایرانی به نام «بانوی منبرای چندین دهه ، ما به دنبال ارتقاء رفاه و موقعیت اجتماعی آنها در یک رابطه پایدار با زنان در اینجا بوده ایم.

شرکت زرین رویا برند معتبر My Lady این کمپین خلاقانه را برای مشتریان ، علاقه مندان ، مخاطبان و عموم زنان بانوان در تهران و ایران آماده کرده است. این روزها چشم و قلب ما مردم خاورمیانه واقعاً به این استراحت زیبا نیاز دارد.

کمپین شرکت زرین رویا ، تولید کننده محصولات بهداشتی زنان با مارک MyLady ، در قالب این کمپین است. نگاسامک نژاد یک کوهنورد موفق ایرانی که از چهره های شناخته شده و فعال ورزشهای استقامتی است شروع به ارسال پیام روشن و امیدوارکننده به زنان مهربان کشورمان کرده است. یافتن ، یافتن و کشف راه هایی برای هویت بخشی و خلاقیت ، قله خواسته ها و آرزوهای واقعی شما ، با نامهربانی ، گرد و غبار نوستالژیک روزانه ، و حتی گرد و غبار زندگی روزمره و تکراری. ، گامی به جلو بردارید. مانند نگار سماق نژاد سعی کرد با کمک بانوی من از دماوند عزیز صعود کند. مانند زنان بزرگ ایرانی مانند یوتاب ، آرتمیس ، آتوسا ، آذرمیدخت و آناهیتا که در این تاریخ رنگارنگ درخشیدند.

نگار سماق نژاد در قالب این کمپین و در چالش خود از چهار جهت در حال صعود به دماوند است. کمپینی که شامل مجموعه ای از نمادها ، نمادها ، حرفه ها و تفاسیر مختلف است. چهار گوشه دماوند. زنان به صورت مردانه. زنی که سخت ترین اهداف را دنبال می کند ، زنی که برای یافتن خود به قله می رود و این کار را به جای یک بار چهار بار تکرار می کند. اصالت عمل ، ارزش تکرار و دوام ، اولویت های برنامه ریزی ، چالش و قدرت زن بودن و ده ها نشانه قابل تفسیر دیگر در این کمپین تامل برانگیز زن من پنهان شده است. اینها همه پیامهای روشنی به زنان در کشور ما است. .. پیام هایی مانند: تلاش ، تلاش ، پویایی ، تنوع و چند بعدی بودن ، ویژگی های برنامه ریزی با نقشه های متعدد. درست مانند این کمپین خلاقانه که برای یک سال برنامه ریزی شده بود.

بانوی من + یافتن + سمک نژاد

نکته دیگری که باید به آن توجه شود این است که نام تجاری My Lady در این کمپین نشان تجاری ، تبلیغات مستقیم (عمومی) و اهداف تجاری را نشان نمی دهد و در راستای حمایت و مسئولیت مدنی آن ، بسیاری از مواردی که شما مطرح می کنید. تعداد علائم در نقاط مختلف شهر بیش از انتظارات عادی مارک ها و مشاغل است.

هدف واقعی این کمپین “کمک به زنان برای یافتن زنان” و تأثیرگذاری بیشتر در جامعه است. پتانسیل واقعی زنان و چنین فعالیت هایی نوعی “یادآوری توانایی های زنان در ایران” است که می دانند زنان چقدر قدرتمند هستند ، این غرور را تشخیص می دهند و به آنها افتخار می کنند.

اساس کمپین “راه را بیابید” بر اساس ایجاد انگیزه در زنان ایرانی برای اعتماد به نفس است. در همین حال ، نگار سماکنژاد به عنوان سفیر برند نماد خوبی برای ترسیم خط اصلی یک برند و ارسال آن است. پیام

نگر یک زن ایده آل است که در زمینه هایی مانند ورزشهای استقامتی ، تحصیلات و موفقیت در اجتماع ، حضور معلمان و بنیانگذار یک مرکز فعال برای زنان علاقه مند فعال بوده است. .. دیدگاه اجتماعی مترقی

علامت “راه خود را بیابید” در امتداد جاده های اصلی تهران نصب شده است تا پیام کمپین را منتقل کند و مردم را به تعامل و مشارکت در فعالیت های هدفمند در رسانه های اجتماعی تشویق کند.

در واقع ، این نشانه ها داستان زنی است که قبل از سپیده دم در تاریکی بلند می شود ، طناب محکمی از زندگی را در دست دارد و از من و شما “ما” یا “جامعه” می سازد.

این برنامه با همه این فرمول بندی ها و جزئیات فرم و محتوا که ابعاد مختلف پیام را به کلمات و عبارات منتخب منتقل می کند ، از طریق مفاهیم بصری و عناصر گوناگون ، در بازاریابی و تبلیغات بسیار موفق بوده است و مورد توجه کارشناسان حوزه قرار گرفت. مجذوب شدم.

پیام در پایان کمپین به شرح زیر است: زنان قدرتمند مانند ققنوس هایی هستند که از خاکستر ضعف ها و معلولیت هایشان بیرون می آیند و دارای اعتماد به نفس و معتبر هستند. افق جدید حرکت می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این تبلیغ ، لطفاً از وب سایت بانوی من (https://myladypads.com/) دیدن کنید یا از صفحه اینستاگرام مارک (https://www.instagram.com/myladyiran/) دیدن کنید…

دکمه بازگشت به بالا