مجله رویداد

۱۵ شهید و یک میلیون ماموریت کرونایی در اورژانس

رئیس سازمان اورژانس ملی کشور در پیامی در یک روز اضطراری گفت: از زمان شیوع کرونا ، بیش از 6500 نفر به این بیماری مبتلا شده و 15 نفر نیز شهید شده اند.

به گزارش مجله آنلاین در پیام دکتر پیمان صابریان: ما مفتخریم که در این سازمان افرادی دوستانه ، با ذهن باز و پاک کار هستند که حس نوع دوستی دارند و از دانش روز استفاده می کنند ، که توشه ای از عشق و انسانیت است. من هستم.

سلامی بی پایان به فرشتگان نجات که آسایش خود را رها کردند و از هیچ کوششی برای نجات جان انسانها در هر لحظه سخت و جانبخش دریغ نکردند. حضور امدادگران سیری ناپذیر یک هدیه مقدس برای سلامتی منطقه است و برکت خدمات شما برای همیشه در قلب مردم منطقه باقی می ماند. بدون شک ، نیروهای اضطراری به عنوان امید و پشتیبانی مردم شناخته می شوند و موقعیت آنها در کمک به مردم برای همیشه برجسته است.

از آغاز همه گیری کوئید 19 ، بیش از 6500 کارمند سازمان اورژانس ملی تشخیص داده شده و از این بیماری بهبود یافته اند. بیمارستان ها علاوه بر انجام ماموریت های منحصر به فرد در شهرها و جاده های سراسر کشور ، بیش از یک میلیون ماموریت انجام داده اند. در ارتباط با بیماری کووید 19 در سراسر کشور ، استان تهران به تنهایی در دو ماه گذشته از سیستم بهداشت ملی حمایت کرده است. آنها بیش از 500000 بار واکسینه شده اند.

در 17 سپتامبر ، مصادف با چهل و ششمین سالگرد تأسیس اورژانس ملی پیش بیمارستانی ، به مسئولان ارشد وزارت بهداشت ، درمان و آموزش و پرورش ، شهدای جنگ و سایرین ، با تشکر از اقدامات گسترده و م ofثر این عزیزان. به حامیان سلامت خانواده شهدای اورژانس ، از جمله شهدا ، امدادگران جلوی بیمارستان و خانواده های آنها. من به گرمی با تک تک همکاران عزیزم در سراسر کشور دست می دهم. با یاری عزیزان و توجه حضرت مهدی و تحت رهبری مقام معظم رهبری امیدواریم بتوانیم بیش از پیش به عزیزان کشورمان خدمت کنیم.خدا شاد باد. “

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا