نماد سایت مجله آنلاین

۳ پایگاه مدیریت بحران تهران همچنان در اختیار ستادکرونا به عنوان نقاهتگاه

۳ پایگاه مدیریت بحران تهران همچنان در اختیار ستادکرونا به عنوان نقاهتگاه

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران استان تهران با ارائه 28 مرکز مدیریت بحران برای واکسیناسیون کرونا در تهران ، اظهار داشت: شیوه های واکسیناسیون به این شماره اضافه می شود.

به گزارش مجله آنلاین ، رضا کرمی محمدی در این باره گفت: مورد استفاده قرار گرفت

وی افزود: “این پایگاه ها هنوز متعلق به مقر کرونا است.”

وی در مورد تعداد داوطلبان خانه دوام و ایمنی که در مرکز واکسیناسیون کار می کنند ، به سازمان مدیریت بحران اعلام کرد که بیش از 100000 داوطلب خانه دوام آماده خدمت در مرکز واکسیناسیون هستند. من این کار را کردم. ” در نامه ، سازمان اسامی واحدهای داوطلب را به ستاد کرونا و فرمانداری تهران اعلام کرد. البته گزارش ها گزارش می دهند که فقط برخی از این واحدهای داوطلب فعال هستند.

بر اساس گزارش شهر ، کرمی محمدی در پاسخ به این س whetherال که آیا زمان بدون استفاده از امکانات و تجهیزات پایگاه بحران ویژه شرایط بحران به پایان می رسد؟ او توضیح داد: اکثر تجهیزات پایه در میان مدت فرسوده نمی شوند. سایر وسایل مانند ماسک و چادر به طور مداوم در نظر گرفته می شود که در صورت فرسودگی یا منقضی شدن تعویض شوند. به طور کلی ، تجهیزات پایه مدیریت بحران بر اساس بودجه اختصاص یافته از سوی شورای اسلامی شهر تهران ، طبق برنامه های تفصیلی دائما در حال تعمیر و به روز رسانی است.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل