مجله تندرستی

آیا جراحی بینی گوشتی بازگشت دارد ؟

آیا جراحی بینی پرپشت برمی گردد؟

بینی چاق چیست؟

طبق مطالعه ای که توسط پروفسور تامیل انجام شده است ، ممکن است بخواهید بدانید که حدود 24 درصد از انسان های روی کره زمین بینی گوشتی دارند. این مدل بینی رایج ترین شکل و شکل بینی انسان است. به گزارش CBS NEWS ، بینی چاق به دلیل بینی اینشتین است. این به این دلیل است که عکس های اینشتین به وضوح نشان می دهد که بینی او ضخیم است.

شاهزاده فیلیپ و مارک روفالو نیز چهره های برجسته ای با بینی چاق بودند. ویژگی های اصلی بینی گوشتی ظاهر پوست چرب ، ضخامت پوست بینی ، عرض بینی و اندازه آن است.

چگونه می توانم بفهمم بینی من چاق است؟

بینی گوشتی معمولاً دارای منافذ باز شود بسیاری وجود دارد شما می توانید پوست چاق و بینی ضخیم را به وضوح مشاهده کنید. ترشح غدد چربی بینی چاق معمولاً بسیار زیاد است. باله بینی بزرگ است و در اکثر بینی های گوشتی بیرون زده است. نوک بینی پرپشت نسبت به سایر بینی ها پهن تر است. غضروف گوشتی بینی معمولاً پهن است..

این شایع ترین ویژگی بینی گوشتی است به گفته دکتر میشل لی ما به این موارد اشاره می کنیم:

  • پوست ضخیم
  • غضروف کوچک و ضعیف
  • پوشش بافتی سنگین
  • تیغه بزرگ و گرد

جراحی بینی چاق چطور؟

جراحی بینی گوشتی احتمالاً یکی از پیچیده ترین و خاص ترین جراحی بینی است... بینی چاق دارای پوست ضخیم زیادی است. این پوست باید در حین عمل زیبایی بینی نازک شود. کاهش ضخامت پوست بینی باید بسیار حرفه ای و ظریف باشد. برداشتن بافت پوست غیرحرفه ای باعث خشن شدن بینی می شود.

بخش مهم دیگر جراحی بینی گوشتی تقویت غضروف بینی است. بینی پرپشت بسیار سنگین تر از سایر انواع بینی است.بدیهی است که این وزن مردم را دچار مشکل می کند آبریزش بینی بعد از عمل NS ؛ ساختار بینی نیروی زیادی برای مقاومت در برابر گرانش و شل شدن بینی ندارد.

پس راه حل چیست؟

برای ایجاد شکل و شکل دلخواه بینی ، ناحیه غضروف بینی نیاز به تقویت دارد. برای انجام این کار ، معمولاً از غضروف گوش یا دنده ها پیوند می شود.گاهی برای این عمل غضروف مصنوعی برای بینی چاق از آن برای تقویت و سفت شدن پایه زیر پوست بینی استفاده می شود. پس از این مرحله می توانید باله های بینی را جمع آوری کرده ، استخوان های بینی را آماده کرده و شکل و شکل دلخواه را ایجاد کنید.

آیا جراحی بینی پرپشت برمی گردد؟

آیا جراحی بینی پرپوش باز یا بسته است؟

به گفته دکتر میشل لی ، پزشک و پزشک کلینیک بورلی هیلز شاید شما هم سوالی داشته باشید که بدانید آیا جراحی بینی باز برای جراحی بینی چاق یا بسته مناسب است؟ در واقع ، قبل از اینکه در مورد آن صحبت کنیم ، باید تفاوت بین جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته را بدانیم.

جراحی بینی بسته: در جراحی بینی بسته حداقل میزان برش در ناحیه زیر باله بینی هنگامی که این اتفاق می افتد ، پزشکان کمترین سطح دسترسی را به استخوان های بینی و قسمت های بالایی دارند.

با این جراحی ، صدمات بسیار کمتری نسبت به جراحی بینی باز وجود دارد و پزشکان می توانند با حداقل تورم تغییرات لازم را در بینی فرد ایجاد کنند. محدودیت های زیاد این تکنیک جراحی اجازه جراحی پیچیده بینی را نمی دهد.برای دسترسی بسیار محدود دندان ها

جراحی زیبایی بینی: جراحی بینی با ایجاد برش های لازم در گوشه های تیغه و قسمت پایین بینی توسط متخصص آغاز می شود.دسترسی بهینه به تمام بخشهای مورد نیاز جراحی زیبایی بینیبا استفاده از این تکنیک ، جراحان می توانند هرگونه تغییری در استخوان ها ، پوست و غضروف بینی ایجاد کنند.

بر اساس دستورالعمل های ارائه شده ، جراحی بینی گوشتی که نیاز به تغییرات زیادی دارد ، با جراحی بسته کاملاً غیرممکن است. با این حال ، با جراحی بینی ، شما به راحتی می توانید تمام تغییرات لازم را در پوست بینی ، تیغه و باله انجام دهید...

دوره نقاهت جراحی بینی گوشتی چقدر است؟

اطلاع از دوره نقاهت جراحی بینی به افراد کمک می کند تا خود را برای بعد از عمل آماده کنند. به گفته دکتر فانکاچ در باره ۸ برای کاهش تورم شدید ناشی از جراحی بینی غلیظ به روزها نیاز است..

بعد از 8 روز ، معمولاً فرد برای برداشتن بخیه ها و برداشتن آتل یا گچ روی بینی به متخصص مراجعه می کند. در این مرحله ، مراقبت های بعد از عمل بسیار جدی تر از قبل شروع می شود. هشت روز پس از استفاده از چسب بینی ، می توانید به سر کار برگردید و فعالیت های سبک را از سر بگیرید.

از حدود 3 هفته ۲۰ NS ۳۰٪ تورم داخل و اطراف بینی را کاهش می دهد و در هفته 6 ، 50-60 of از ظاهر بینی عاری از تورم و کبودی است. به خاطر داشته باشید که ضربه ، فشار و عدم مراقبت بعد از جراحی بینی می تواند مشکلاتی را ایجاد کند. بنابراین ، لطفاً در این مورد دقت کنید.

آیا شما کاندید جراحی بینی هستید؟

به گفته دکتر میلر ، متخصص زیبایی در منهتن نیویورک ، قبل از تصمیم گیری در مورد عمل ، باید در نظر بگیرید که آیا نامزد مناسبی برای این عمل هستید. تبلیغات در زمینه جراحی زیبایی معمولا با تشویق افراد به استفاده از خدمات جراحی زیبایی همراه است.

در این تبلیغات ، همه چیز به بهترین شکل ممکن نمایش داده می شود و هیچ پارامتر منفی در این تبلیغات در دنیای واقعی قرار نمی گیرد. به همین دلیل ، بسیاری از افراد بعد از دیدن یک آگهی تصمیم می گیرند تحت عمل جراحی زیبایی قرار بگیرند. با این حال ، بهتر است قبل از عمل حقایق جراحی را بدانید و سپس اقدام کنید. در ادامه ، ما نامزدهای جراحی زیبایی بینی گوشتی را در نظر خواهیم گرفت.

  • افرادی که از ظاهر چاق بینی خوشحال نیستند
  • کسانی که با واقعیت چاق شدن بینی آشنا هستند و محدودیت های جراحی را می دانند
  • افرادی که در محیط خشن و پرخطر مانند سالن بوکس نیستند
  • افرادی که می توانند بعد از جراحی مراقبت کنند

دکتر امیرحسین محمدی محراد (www.drmofradclinic.com) بهترین پزشک جراحی بینی در تهران است. تجربه و سابقه این پزشک جراحی بینی وی را به مشهورترین جراح بینی در تهران تبدیل کرده است. منبع این مقاله را مشاهده کنید. در پیوند زیر.

منبع: سایت دکتر امیرحسین محمدی مهراد

* گزارش تبلیغات

دکمه بازگشت به بالا