مجله هنری و فرهنگ

اعلام جزییات جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان

به گزارش شفاف ، “ایمان حجتی” افتتاحیه جشنواره را چنین توصیف می کند: “با توجه به اینکه افتتاحیه جشنواره دارای زمینه ای تخیلی است و شعار جشنواره” فیلم ها یک کشور فانتزی هستند “، با توجه به آغاز خاخام افتتاحیه ، این فانتزی فضایی شاد است.”

افتتاحیه جشنواره جشنواره در سالن همایش های بین المللی اصفهان

به گفته حجتی ، افتتاحیه جشنواره امسال جمعه 16 آنلاین ساعت 20 در سالن همایش های بین المللی اصفهان انجام می شود.

این مراسم علاوه بر صفحه جشنواره ، به طور زنده از تیوا و تلویزیون اصفهان پخش می شود.

وی ادامه داد: “سینما ساحل” که دارای دو سالن در اصفهان نقش جهان و زندرود و “سینمای فلسطین” در اصفهان میزبان جشنواره هستند.

٭٭٭ نمایش فیلم برای همه کودکان

حجتی افزود: امسال این فیلم در اختیار افراد دارای معلولیت ، به ویژه کودکان و نوجوانان دارای اختلال بینایی قرار می گیرد و در برنامه ذکر شده است. رویکرد ما در جشنواره نمایش فیلم برای همه کودکان است که در متن برنامه آمده است. سینماها برای افراد دارای معلولیت طراحی شده اند و بیش از هفت فیلم برای این افراد نمایش می دهند.

م Cinemasiar ؛ سینمای سینمایی به وسعت یک شهر

حجتی گفت: “امسال ، برنامه سینماسیار فیلمی را در منطقه محروم اصفهان به نمایش گذاشت.” در دو دوره قبل ، این قسمت از اصفهان فیلمی به یاد ماندنی برای کودکان و نوجوانان به نمایش گذاشت. اما امسال ، منتخبی از فیلم های اصفهان بخش مسابقه فیلم بلند در این مناطق نمایش داده می شود و در واقع یک سینما به اندازه شهر وجود دارد که کودکان و نوجوانان می توانند با آن همراه شوند.

وجود داوران و روزنامه نگاران نوجوان در اصفهانی

حجتی گفت: تقریباً 700 متقاضی کودک و نوجوان در استخدام نمایش در اصفهان شرکت می کنند ، از این تعداد 370 داور مستقیم در یکی از سالن های تعیین شده داوری می کنند و دیگران فیلم را به صورت آنلاین قضاوت می کنند. ده روزنامه نگار جوان از اصفهان نیز جشنواره را با ستاد خبری جشنواره پوشش خواهند داد.

٭٭٭ جشنواره سی و چهارم فیلم اصفهانی

یکی از نکات خوب جشنواره امسال این است که سه فیلم جشنواره در اصفهان قرار دارد و تهیه کنندگان این فیلم ها از اصفهان هستند. »

فرایبورگ ، خواهر شهر اصفهان ، به طور فعال در جشنواره امسال ظاهر می شود

مدیر اجرایی جشنواره در اصفهان گفت: “یکی از فیلم های معتبر بین المللی امسال در فرایبورگ ، خواهر شهر اصفهان ساخته شد.” در زمینه دیپلماسی شهری ، توجه به شرکت در جشنواره امسال با برقراری تماس تلفنی معطوف شد. همچنین یکی از کارگاه های جشنواره امسال توسط یکی از استادان “فرایبورگ” برگزار می شود.

video نمایش فیلم برای کودکان بستری

وی اظهار می دارد: این جشنواره برای پیروی از شعار خود به بیمارستان کودکان امام حسین (ع) می رود و برنامه خاصی برای نمایش فیلم در سالن بیمارستان دارد. این فیلم همچنین در تلویزیون در اتاق خواب کودکان نمایش داده می شود.

برنامه 50 برنامه در 15 منطقه اصفهان

حجتی گفت: سازمان های فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهر اصفهان همزمان با جشنواره فیلم های کودک و نوجوان ، با 50 برنامه در 15 منطقه اصفهان ، برنامه های ویژه ای را در بیش از 50 منطقه شهر برنامه ریزی می کنند.

سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و جوانان تحت حمایت آریلزا تابس شعار “سینما ، سرزمین خیال” را از 16 تا 21 اکتبر 1400 (8 تا 13 اکتبر 2021) دارد.

دکمه بازگشت به بالا