مجله نشاط

تساوی دربازی جنجالی به سود ایران/یک امتیازی که شرایط را تغییر داد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، در پی مرحله مقدماتی جام جهانی در روز سه شنبه سه دیدار انجام شد که طی آن تیم های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی در ورزشگاه آزادی یک تساوی کردند.

تیم ملی فوتبال ایران در بازی قبلی تمام امتیازات را کسب کرد و با یک مهمان شرق آسیایی که اختیار انتشار جدول را داشت مساوی کرد.

با این حال ، تیم اسکوچیچ می تواند در دو نیمه متفاوت به دیدار مقابل کره جنوبی بازگردد ، با یک گل از حریف خود عقب بماند و برای حفظ برتری از این دیدار مهم و مهم امتیاز کسب کند.

جذب / تغییر وضعیت در یک بازی جنجالی به نفع ایران

در یک دیدار دیگر تیم ملی لبنان با نتیجه 3 بر 2 سوریه را شکست داد و سه امتیاز ارزشمند از این تیم کسب کرد.

با این حال ، در سومین مسابقه ، تیم های ملی فوتبال امارات و عراق در ورزشگاه زبییر دبی به مصاف هم رفتند که با تساوی جنجالی 2-2 به پایان رسید و به تیم های برتر این گروه کمک کرد تا بیشترین نتیجه را از تساوی کسب کنند.

بازی امارات و عراق بر این باور بود که گل سوم امارات امن است اما داور آن را باور نکرد تا اینکه اعتراض میزبان به پایان رسید و امتیازها تقسیم شد و این بازی با تساوی به پایان رسید.

در نتیجه تیم ملی ایران همچنان با 10 امتیاز در رده اول و تیم ملی کره جنوبی با 8 امتیاز در رده دوم قرار دارد.

جذب / تغییر وضعیت در یک بازی جنجالی به نفع ایران

سوریه همچنان با شکست یک بر صفر مقابل لبنان در رده ششم قرار دارد. لبنان با 5 امتیاز سوم و عراق و امارات متحده عربی با سه امتیاز چهارم و پنجم شدند.

هنوز زمان و مسابقات زیادی تا پایان مرحله مقدماتی باقی است ، اما در حال حاضر تیم ملی سوریه شانس کمی دارد و انتظار می رود تیم های ایران و کره شانس اول و دوم را داشته باشند. از این گروه به جلو حرکت کنید

دکمه بازگشت به بالا