مجله تندرستی

جزئیات طرح “هوشمندسازی قرنطینه” / آغاز اجرای آزمایشی در ۳ استان

دبیر کمیته علمی دولتی Quid 19 طراحی سیستم های هوشمند برای محدودیت های عروق بیماری کرونا و قرنطینه را توضیح داد.

دکتر حمیدرضا جمارتی در گفت وگو با مجله آنلاین وی در جزئیات سامانه هوشمند محدودیت عروق بیماری کرونا و قرنطینه گفت: نتایج اعلام شده است. لطفا یک خلبان ارائه دهید تا ببیند چگونه رفتار می کنند. اگر نتایج خوب باشد، سیستم در سراسر کشور گسترش خواهد یافت.

او اضافه کرد: وی افزود: در چارچوب این طرح در حال اجرای آزمایشی، تمامی اطلاعات تمامی شهروندان از ایاب و ذهاب گرفته تا اصناف شناسایی و بر اساس واکسیناسیون بر اساس سیستم هوشمند طراحی شده، علائم احتمالی باز می شود. وجود واحدهای آزمایشی و غیره انجام می شود. و قرنطینه و محدودیت ایجاد می کنند.

دبیر کمیته ملی علمی کرونا افزود: بر این اساس ، کسانی که اسیر و مثبت بودند ، ردیابی و در قرنطینه قرار خواهند گرفت. در عین حال شرکت و … به صورت منظم تست ها را اجرا می کنند، اطلاعات تست را وارد سیستم می کنند و بر اساس آن ها به این نتیجه می رسند که برای یک کلاس یا دپارتمان خاص چه اقداماتی باید انجام شود شامل می شود.

جمارتی که نوعی غربالگری هوشمند است، می گوید: «اگر بیمار بر اساس غربالگری پیدا شود، قرنطینه و آزمایش می شود.

وی گفت: معمولا نظارت بر اجرای آن توسط استان انجام می شود و اصناف، ادارات، حوزه های مواصلاتی و … در این طرح گنجانده شده است. در عین حال مجری اصلی این طرح وزارت کشور است که عمدتاً پشتیبان کار علمی است و مجری اصلی وزارت کشور و رئیس جمهور است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا