مجله رویداد

واکنش پلیس به دلالی و فروش مجوز تردد/ ترددهای غیرمجاز هوشمند بررسی می‌شود

معاون امور اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با اشاره به روند هوشمند مدیریت مجوزهای راهنمایی و رانندگی در شهرهای قرمز و نارنجی کرونا ، تقلب فیزیکی بلیط های تردد را بی فایده دانست و قانون علیه دارندگان بلیط تقلبی عنوان کرد و گفت که حتی می تواند منجر به اقدام شود. به

به گزارش مجله آنلاین ، از زمانی که مقررات تردد بین شهری در شهرهای دارای کرونا قرمز و نارنجی اعمال شد ، موضوع اخذ بلیط تردد یا همان مجوز سفر مطرح شده است ، و تقلبی یا روش های این بلیط ها دلال هستند. از این جزوات سوء استفاده کرده و آنها را درمان می کند.

در همین راستا ، مجله آنلاین این موضوع را با سرهنگ عین الله جهانی ، نماینده اجتماعی پلیس راهور ناجا در میان گذاشت. جهانی در گفتگو گفت: “با کاهش تعداد موارد بیماری عروق کرونا ویروس قلب و مرگ در کشور ، تعجب آور نیست که تعداد شهرهای دارای وضعیت قرمز و نارنجی نیز کاهش یابد.” وضعیت کرونا قرمز و نارنجی. بنابراین ، رفت و آمد به شهرهایی غیر از قرمز و نارنجی مشکلی ندارد.

جهانی ادامه داد: در حال حاضر تعداد شهرهای دارای وضعیت تاج قرمز و نارنجی کاهش یافته است ، بنابراین تعداد درخواست های مجوز تردد نیز کاهش یافته است.

وی همچنین جعل گواهینامه رانندگی را چنین توصیف کرد: جعل مجوز تردد یک عمل بی اثر است ، هیچ تأثیر مثبتی ندارد و فقط منجر به اقدامات قانونی برای کاربران و جعل کنندگان می شود. با این حال ، مجوزهای تردد توسط دولت صادر می شود. اما مراحل ثبت نام عاقلانه است. بنابراین ، اگر خودرو دارای گواهینامه راهنمایی و رانندگی باشد. اطلاعات ثبت شده در سیستم را بررسی کنید ، نه برگه را.

راهور ناجا گفت: تردد بین شهری توسط دوربین های پلیس راهنمایی و رانندگی و سیستم های هوشمند کنترل می شود و پس از ثبت پلاک ، از پایگاه اطلاعاتی مجوزها استعلام می کنیم. در واقع ، نمایندگان اصلاً مجبور نیستند به مجوزهای تردد نگاه کنند ، بلکه به یک پایگاه داده الکترونیکی نگاه می کنند.

جهانی گفت خرید مجوز تردد تقلبی برای خریدار کلاه است ، “اما اگر پلیس از فعالیت افراد در زمینه های انتفاعی و تقلبی یا با گواهینامه رانندگی جعلی مطلع شود. در این صورت ، آنها قطعاً فرماندار هستند. “و امکان اقدام قانونی وجود دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا