مجله نشاط

کار استقلال برابر ذوب‌آهن سخت است/ عملکرد خط میانی مناسب نبود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

گورامرضا فت آبادی در گفت و گو با ماره درباره شکست هواداران استقلال از هفته اول لیگ بیست و یکم گفت: آنها این اشتباه را مرتکب می شوند که همه را به خاطر شرایط دوران بدنسازی، عدم هماهنگی بین بازیکنان جدید و قدیم مقصر می دانند. در دیدار با هواداران استقلال ، بروس تنظیم نشده بود و نمی توانست بازی خوبی را انجام دهد. شاید پاس های سالم دو تیم به 5 یا 6 نمی رسید و به راحتی توپ بر اثر اشتباه از دست می رفت.

مهاجم سابق استقلال ادامه داد. “بروس در هفته اول فقط 3 امتیاز کسب کرد. آنها گفتند که این اتفاق در چند هفته آینده نمی افتد، تیم خیلی سخت تر است و استقلال هم می خواست همین روند را طی کند. باید بدانید که قطعاً این اتفاق خواهد افتاد. در لیگ به خوبی چند فصل گذشته نخواهد بود.

او درباره دیدار هفته دوم خود مقابل ذوب آهن استقلال در روز دوشنبه 2 آبان گفت: استقلال بازی سختی را پیش رو دارد ذوب آهن نمی خواهد در خانه ببازد. از طرفی در آبادان توانست با یک گل نفت را شکست دهد.

پیشکسوتان فوتبال ادامه داد: ذوبی بازیکن باتجربه و با استعدادی است که می تواند از لحظات به دست آمده استفاده کند.فرهاد مجیدی نیز باید برای رویارویی با ذوبی آماده باشد.

فت آبادی خاطرنشان کرد: خط دفاعی استقلال برای هواداران خوب بود، اما استقلال در وسط خوب کار نکرد و گیج بود. از پول استفاده کنید.

دکمه بازگشت به بالا