مجله نشاط

دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند میزبان خانواده شهید گمنام شناسایی‌شده

به گزارش گروه دولتی خبرگزاری آنا از بیلجند، جلسه هماهنگی به همت اداره امور شاهد و ایثارگران و معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی برگزار شد. خانواده. شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی تازه شناسایی شده بیلجند با حضور کارکنان بنیاد شهید، اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، جمهوری اسلامی ایران و دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد. (ادامه مطلب)

رئیس دانشگاه آزاد خراسان جنوبی در جلسه هماهنگی استقبال از خانواده شهدای گمنام تازه شناسایی شده دانشگاه آزاد بیرجندیکی از شهدای گرانقدر گمنام مدفون در مزار شهید دانشگاه، آن را اقدامی ارزشمند فرهنگی، معرفتی و بصیرتی عنوان کرد و گفت:

سید حسن هاشمی برای برگزاری مراسم باشکوه و ارزشمندی به مناسبت استقبال از ستاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس و بنیاد شهید کشور و این خانواده گرانقدر شهید در خراسان جنوبی حضور دارد و با تشکر از مردمی که تشریف آوردند، گفت: همه امکانات را فراهم می کند. مردم و مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی و دولت با معنویتی ارزشمند به استقبال این خانواده گرانقدر می پردازند.باز هم ایثار و شهادت در هوای دانشگاه است.بوی فرهنگ ناب را پراکنده کنید و خمینی رهبر و ارزشمند خواهد بود. شهید

مدیرعامل بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی نیز با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در تجلیل از این شهید، از روند اقدامات و اقدامات انجام شده خبر داد و گفت: شهید یک مظهر است. ما شهيد و شهيد هستيم به اميد اينكه بتوانيم به وسيله شهيد رسالت و رسالت گرانبهاي بر دوش خود را به نحو احسن انجام دهيم.

علی فرحی با اشاره به اینکه دشمن پس از جنگ هشت ساله از نظر سیاسی، امنیتی، اقتصادی و فرهنگی نیز با انقلاب اسلامی ایران مواجه شد، گفت: همیشه افشا شده است. “

جواد علیزاده، مدیر امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی در هورسان جنوب نیز با بیان اینکه همه شهدا پرچم استقلال و عظمت کشور ما هستند، اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی، سپاه و جمهوری اسلامی نیروهای مسلح اداره کل حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس و سازمان بنیاد شهید کشور برگزار می‌شود.

انتهای پیام/4103/4062/

دکمه بازگشت به بالا