مجله نشاط

شاهین بوشهر بالی برای پرواز ندارد/ لزوم حمایت مسئولان استان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر یکی از معروف ترین و سرشناس ترین تیم های فوتبال ایران است که در سال های اخیر با فراز و نشیب های زیادی روبرو بوده است.

دو بار در لیگ برتر و سپس تنزل به دسته پایین تر از جمله این فراز و نشیب ها بود. البته حضور در فینال جام حذفی را نیز باید از افتخارات این تیم نام برد.

تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر امسال در لیگ دسته اول فوتبال کشور حضور دارد اما این اواخر در جایگاه مناسبی قرار نگرفته و در 7 بازی 2 امتیازی شده و در رده هفدهم قرار گرفته است.

تیم شاهین بوشهر امروز در مرحله سوم جام حذفی با نتیجه دو بر صفر سایپا تهران را شکست داد و به مرحله چهارم جام حذفی مقابل تیم لیگ برتری صعود کرد.

مسئولان بوشهری از جمله استاندار و شهردار بوشهر وعده های زیادی برای حمایت از این امر به هواداران شاهین بوشهر داده اند اما تاکا تاکنون چیزی دریافت نکرده است.

رسیدن به بابا شاهین

نماینده باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در گفتگو با خبرنگار آنلاین که طی دو ماه گذشته مدیریت این باشگاه را برعهده داشت، به خبرنگار آنلاین گفت: سه تیم پایه و یک تیم بزرگسالان در لیگ برتر حضور دارند.»

آتشی فراکنا افزود: مردم با سپرده، وام و کمک های مالی با دشمن مقابله می کنند و همه وعده ها محقق نشده است.

وی با اشاره به اینکه تصمیم کمک 5 میلیارد تومانی به شاهین بوشهر نیز در پیچ و خم اداری گرفتار شده است، می گوید: اگر مشکلات شاهین هر چه زودتر حل نشود، احتمالا در همه مقوله ها با بحران مواجه خواهیم شد.

نماینده باشگاه شاهین شهرداری بوشهر گفت: اگر خبری از شاهین شهرداری در این هفته نباشد، کار تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر بسیار سخت می شود و در آینده میسر نخواهد شد.

انتظار می رود مسئولان بوشهری به وعده های خود با تیم شاهین در شهر بوشهر عمل کنند و این وعده ها محقق شود.

دکمه بازگشت به بالا