مجله هنری و فرهنگ

چراغ کدام نمایشگاه‌های هنری آخر هفته روشن است؟

اگر از علاقه مندان هنرهای تجسمی هستید و قصد بازدید از نمایشگاه هنری را دارید، این گزارش شرح برنامه فعالیت نمایشگاه های انفرادی و گروهی است که اواخر این هفته برگزار می شود.

بتن سنگ مرمر من است
“بتن مرمر من است” نام نمایشگاه انفرادی نجیمه پاشایی در جاده کریم خان زند، جاده سنایی، آرایه نیروی غربی، گالری هما، واحد 8 و 4 تهران است. این نمایشگاه تا روز دوم هازارد ادامه دارد و همه روزه از ساعت 16 تا 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن تنظیم: 88863596

چراغ های کدام نمایشگاه هنری آخر هفته روشن است؟
پوستر نمایشگاه انفرادی «بتمن مرمر من است».

نواقزروان
نمایشگاه انفرادی «نوای زلوان» با نمایش آثار قهرمان شیخ الاسلامی در بلوار اندرزگو، سلیمی شمالی، نگارخانه حوزه هنری، پلاک 145 تهران در حال برگزاری است. انجمن خوشنویسان.
در بیانیه این نمایشگاه آمده است: “موسیقی برای ترانه ها و نقاشی برای مناظر مانند شعر برای کلمات است، اما جایی که موسیقی و شعر نمی توانند احساسات لطیف انسان ها را درک کنند و در هنر آنها غرق شوند، این آغاز نقاشی است. “اغلب، شما یک میلیون کلمه را روی صفحه نمایش خود نمی بینید.”
نمایشگاه انفرادی شیخ السلامی هیرو تا دوم هازارد ادامه دارد و همه روزه از ساعت 16 تا 21 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن تنظیم: 6655597

چراغ های کدام نمایشگاه هنری آخر هفته روشن است؟

پوستر نمایشگاه انفرادی نوای زروان

آثاری از امید مشکوسر
نمایشگاه انفرادی نقاشی های امید مشکسر در خیابان سنایی تهران است. خیابان شاهین (خدری) خ. ای گالری، شماره در طبقات 18 و 1 برگزار می شود. این نمایشگاه تا هشتم هازارد ادامه دارد و همه روزه به جز شنبه و یکشنبه از ساعت 16 الی 21 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن تنظیم: 88324828

چراغ های کدام نمایشگاه هنری آخر هفته روشن است؟

شغل مورد نظر مشکوک است

محل امن
نمایشگاه انفرادی نقاشی «نقطه امن» به نمایشگاه آثار سعیده سروش در گالری عصر واقع در خیابان هجدهم دراویس تهران در میرزایشیراجی شمالی برپا است. این نمایشگاه تا یک روز در هازارد ادامه دارد و همه روزه از ساعت 15 تا 20 به جز شنبه پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن تنظیم: 88711553

چراغ های کدام نمایشگاه هنری آخر هفته روشن است؟

پوستر نمایشگاه انفرادی “نقطه امن”.

استعلا استعلا
«آستارا» نام نمایشگاه انفرادی محمدعلی نیکولایی است که در گالری های تهران، خیابان کریم خان زند، جاده کرادمند شمالی، کوچه اعرابی 3، طبقات 5، 1 و 1 تهران برگزار می شود. این نمایشگاه تا 14 آذرماه و همه روزه به جز شنبه و یکشنبه از ساعت 16 الی 20 برپاست.
شماره تلفن تنظیم: 88825322

چراغ های کدام نمایشگاه هنری آخر هفته روشن است؟

پوستر نمایشگاه انفرادی «تعالی».

شیوه زندگی
نمایشگاه انفرادی «مسیر زندگی» در تهران، فارمنی، خیابان سلیمی شمالی، کوچه امیر نوری و گالری چوکو شماره 19 برگزار می شود که آثار پالاست حسنی در آن به نمایش گذاشته می شود. این نمایشگاه تا یک روز در هازارد ادامه دارد و همه روزه به جز پنجشنبه از ساعت 16 تا 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن تنظیم: 22670726

چراغ های کدام نمایشگاه هنری آخر هفته روشن است؟

پوستر نمایشگاه انفرادی “مسیر زندگی”

سه گانه / شماره شش

«سه گانه» نام نمایشگاهی گروهی است که به آثار هنرمندانی چون ناهید آقایی، وحید بیکردی و سجاد حمیدیان اختصاص دارد.
بخشی از بیانیه این نمایشگاه گروهی این است که “رویدادهای دیگری در ما انباشته می شود. بخش مهمی از اطلاعات و دانش ما دیدن فضای واقعی و دیدن تصاویر است.” ما نگاه خود را به چیزها تغییر می دهیم و آنها را حذف یا هضم می کنیم. به روش خودمان.”

این نمایشگاه در گالری شریف شماره 11 در کوچه ماروزاده در جاده شریعتی در میدان گوس تهران برپاست و تا 11 آذرماه ادامه خواهد داشت.
شماره تلفن تنظیم: 22724930

چراغ های کدام نمایشگاه هنری آخر هفته روشن است؟

پوستر نمایشگاه گروهی “سه گانه”.

رودخانه حلزون
“Snail Riverman” نام نمایشگاه گروهی است که در گالری اره سی ام ویلا، صومعه و پورموسی تهران برگزار می شود. این نمایشگاه تا 17 آذرماه و همه روزه به جز شنبه ها از ساعت 16 الی 20 برپاست.
شماره تلفن تنظیم: 88809808

چراغ های کدام نمایشگاه هنری آخر هفته روشن است؟

پوستر پوستر نمایشگاه گروه حلزون

شهر بازی
نمایشگاه انفرادی «شهربازی» که به نمایشگاه آثار آیلار محمدی اختصاص دارد در تهران، خیابان عضدی (آبان جنوبی)، کوچه ارشد، خیابان کریم خان زند، گالری الف است. ساعت 7 برگزار می شود. این نمایشگاه که تا اول آذرماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها از ساعت 16 تا 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن تنظیم: 88919547

چراغ های کدام نمایشگاه هنری آخر هفته روشن است؟

پوستر نمایشگاه انفرادی شبازی

درونی؛ داخلی
«درون» نام نمایشگاه انفرادی فرانک یوسفی در جاده کریم خان زند تهران، آرایه الشاد، گالری الف، پلاک ۷ در جاده ایوان (ایوان جنوبی) است. این نمایشگاه تا یک روز در هازارد ادامه دارد و همه روزه به جز شنبه ها از ساعت 16 تا 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن تنظیم: 88919547

رنگ و طبیعت
نمایشگاه انفرادی «رنگ و طبیعت» با نمایش آثار سعید امدادیان در گالری نگاه به نشانی خیابان مطهری، خیابان جم (فجر)، خیابان غفاری، پلاک 64، پلاک 64 در حال برگزاری است. این نمایشگاه تا سوم دی ماه ادامه دارد و همه روزه به جز دوشنبه ها از ساعت 16 تا 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن تنظیم: 88493141

چراغ های کدام نمایشگاه هنری آخر هفته روشن است؟

پوستر نمایشگاه انفرادی “رنگ و طبیعت”

آذرگان
«آذرگان» نام نمایشگاه گروهی نقاشی و مجسمه روز جمعه در گالری نقش جهان است. این نمایشگاه به سرپرستی بهداد نجفی اسداللهی تا 5 آذر ادامه دارد و همه روزه از ساعت 16 تا 19 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن تنظیم: 22716220

چراغ های کدام نمایشگاه هنری آخر هفته روشن است؟

پوستر نمایشگاه گروهی ازلگان

نتایج آینده
نمایشگاه انفرادی «پیامدهای بعدی» در گالری زیرزمینی به نشانی تهران، خیابان فرشته، خیابان بیدار، شماره 6 دستان برگزار می شود. این نمایشگاه تا 5 هازارد ادامه دارد و همه روزه به جز یکشنبه و دوشنبه از ساعت 13 تا 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن تنظیم: 22023114

چراغ های کدام نمایشگاه هنری آخر هفته روشن است؟

پوستر نمایشگاه انفرادی «پیامدهای بعدی»

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا