مجله تندرستی

انتقاد از وزارت بهداشت به دلیل عدم تعیین تاریخ برگزاری آزمون دستیاری

شورای صنفی دانشجویی پزشکی کشور در نامه ای به معاونت آموزشی وزارت بهداشت، تعیین تاریخ برگزاری چهل و نهمین آزمون دستیاری را خواستار شد.

به گزارش مجله آنلاین در نامه اتحادیه سراسری دانشجویان پزشکی تاکید شده است:

به دلیل اختلاف حقوقی آزمون دستیاری پزشکی سال چهل و نهم و لغو این آزمون در نیمه اول سال جاری که قرار بود اسفندماه امسال برگزار شود، خبری از تاریخ جدید این آزمون نیست.

این موضوع باعث ایجاد بلاتکلیفی، استرس و سردرگمی زیادی برای داوطلبان این آزمون مهم می شود و پیام های متعددی را به شورای صنفی دانشجویان پزشکی ارسال می کند که دانشجویان سراسر کشور را ملزم به تصمیم گیری در خصوص تکلیف این آزمون می کند.

«لذا برای حفظ حقوق دانشجویان در این کشور، شورای ملی دانشجویان پزشکی کارکنان معاونت آموزشی وزارت بهداشت را موظف کرده است که روز پایانی چهل و نهمین آزمون اقامتی را بلافاصله اعلام کنند. ممکن است.”

به گزارش مجله آنلاین، چندی پیش دکتر موسن عباسی، دبیرکل شورای آموزش بهداشت و درمان، تاریخ برگزاری آزمون دستیاری را گفت: سایت.

این یک تصمیم داخلی است و ربطی به احتمال صدور حکم از سوی قوه قضائیه ندارد و متأسفانه دلیل استفاده از این فرصت برای تغییر تاریخ آزمون دستیاری است و برخی اعلام می کنند که در برخی موارد این تغییر به نفع داخلی است.”

مشاور اجرایی دبیرکل شورای آموزش پزشکی نیز منابع آزمون دستیاری را تشریح کرد. منابع آزمون دستیاری همان منابع موجود در سایت ارزیابی می باشد.
انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا