مجله نشاط

عراق با لشکر تازه نفس در تهران

سرمربی مونته نگرو عراق از آخرین دیدار با ایران تغییرات قابل توجهی در ترکیب این تیم ایجاد کرده است.

به گزارش مجله آنلاین، لیست تیم های ملی ایران و عراق برای دیدار سرنوشت ساز و سرنوشت ساز دو مرحله مقدماتی جام جهانی با حضور نفراتی که هر دو مربی از شبه جزیره بالکان در شرق اروپا در نظر گرفته اند، منتشر شد. من بیرون هستم.

لقلیکو پتروویکه، سرمربی مونته نگرو که سابقاً از کادر مربیگری عراق و دستیار دیک ادوکات بود، به دلیل عدم آگاهی، سرمربی هلندی را ترک کرد و هدایت تیم ملی عراق را برعهده گرفت.

پتروویچ که به تازگی در جام جهانی فوتبال حضور داشت، بازیکن جدیدی به تیم اضافه کرد. به طور کلی، فوتبالیست های اروپایی بی تجربه زیادی وجود دارند که برای شهروندی عراق به تیم ملی ملحق شده اند.

سرمربی مونته نگرو 21 بازیکن را برای بازی مقابل ایران دعوت کرد اما تیمش بازیکنان سرشناسی زیادی در اختیار نداشت. این هست:

احمد فرهان، حسن عبدالکریم، حسینعلی، محمدعلی عبود، یاسر قاسم، حسن رائد، شیرکو کریم، مناف یونس، مصطفی ناظم، احمد ابراهیم، ​​سعد عبدالامیر، حسین جبار، بشار رسن، امجد عطوان العماری، فرانسیس ضیا ، علی الحمادی، زیدان اقبال، ایمن حسین.

11 لژیونل از تیم ملی عراق

از این میان مصطفی نگیم (النجیما بحرین)، فرانس پوتره (وایبرگ، دانمارک)، زیدان ایکوبال (منچستریونایتد)، علی الحمدی (ویکام واندررز انگلیس)، علی فیض (وایکام واندررز انگلیس)، آرکادیشیا کویت)، امجد عطوان (شمالی) قطر)، بشار رسن قطر قطر)، ایمن حسین (امسلال قطر)، مهند جاز (همربی سوئد)، المیر العماری (گوزنبورگ سوئد)، حسین علی (صفاکی) تونس) پذیرفته شده است.

13 بازیکن با کمتر از 8 تورنمنت ملی

همانطور که قبلاً ذکر شد، روند تعویض نسل ها برای تیم ملی عراق برای پتروویچ مهم است. او با انتخاب استعدادهای ملی فوتبال از سراسر جهان، تیم خود را جوان می کند و برای فصل آینده آماده می شود.

در نتیجه ترکیب فعلی این تیم در کمتر از 8 بازی 13 بازیکن داشت و تجربه تیم ملی عراق در شب قبل از بازی با ایران را کاهش داد.

دو بازیکن از تیم عراق مفقود و مفقود هستند

از بازی تیم ملی عراق مقابل ایران در 6 سپتامبر 1400 در قطر، دیک ادووکاتو و جریکو پتروویچ با پیروزی 3 بر صفر ایران بر این تیم بازیکنان زیادی را به این تیم دعوت کردند. به دلایل مختلف در اردوگاه ها و اکنون در جلسات اخیر با ایران عراق در دسترس نیست.

از اسامی معروف می توان به محمد داود، علا المهاوی، صفا هادی، همام طارق، علا عبدالزهرا، جلال حسن، سعد ناطق، جاستین مرام، مهندعلی، ضرغام اسماعیل، رابین سولاکا و احمد باسیل اشاره کرد.

نتایج عراق در بازی های اخیر

عراق صفر-ایران 3 سپتامبر 2021

عراق صفر-لبنان صفر / 7 اکتبر 2021

امارات 2-عراق اکتبر 2021 2/12

عراق یک-سوریه یک / 11 نوامبر 2021

عراق صفر-کره جنوبی 3 نوامبر 2021

عراق 1-عمان 30 نوامبر 2021

بحرین صفر-عراق صفر / 3 دسامبر 2021

قطر 3-عراق صفر / 6 دسامبر 2021

عراق یک-اوگاندا صفر / 21 ژانویه 2022

گروه الف مقدماتی جام جهانی وضعیت عراق

عراقی ها در 6 بازی 4 امتیاز کسب کرده اند، در رده پنجم گروه قرار گرفته اند و شانس بسیار کمی برای حضور مستقیم در جام جهانی روی کاغذ دارند. تلاش نهایی این تیم رسیدن به مقام سوم گروه و صعود به مرحله مقدماتی جام جهانی است.

عراق هفتم بهمن در تهران به مصاف ایران می رود و 12 بهمن به مصاف لبنان می رود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا