مجله نشاط

عدم نیاز سپاهان به بازیکن جدید/ به آمار امتیاز نمی‌دهند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، محرم نویدکیا شامگاه جمعه در نشست خبری قبل از مصاف با نفت مسجد سلیمان در خصوص وضعیت سپاهان در نیم فصل اول اظهار داشت: نیم فصل سختی را گذراندیم و جای توجیه ندارد، هرچه افراد را قانع کنیم فوتبال خوبی انجام داده اند. اقم م نتی جه دگه می

وی افزود: در نقل و انتقالات تلاشی برای جذب بازیکن و ریکوری حل کنیم و با بازیکنان نیز حجت بسازیم زیرا باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد و بهتر باشد بهتر ارائه شود.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: باید بازی های از دست رفته را جبران کنیم به خصوص که این بازی کمی راحت تر است، وقتی بازی را از دست بدهیم و باید با تمام وجود همه بازی ها را انجام دهیم.

بازق همق شیگی را ارائه می کند

وی تاکید کرد: روزهای سختی در پیش داریم و باید با تلاش وضعیت را بهبود ببخشیم، فردا نیز در مقابل نفت سلیمان بازی سختی پیش رو داریم و میدانیم از نظر ساختار دفاعی تیم خوبی بسیار هستند.

نویدکیا در سبک خاص بازی دفاعی تیم نفت مسجد سلیمان تصریح کرد: هم این است که باید همان بازی خودمان را ارائه دهد، بازی قبلی آنها را با پیکان راصد کرده و میدانیم کاری داریم.

وی تاکید کرد: آیا ایده های بهتری داشته باشیم و از فضاها استفاده کنیم، آیا نفت مسجد سلیمان در یک روز شش بازیکن اضافه می شود که نمیدانیم چه شرایطی دارند و آیا ساختار بازی آنها عوض می شود یا خیر.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: در بازی سعی می کنیم خیلی خود را با شرایط وفق بدهیم و اگر بتوانیم با این شرایط کنار بیاییم بتوانیم موفق شویم.

وی در خصوص خریدهای جدید تیم سپاهان گفت: شناخت خیلی خوبی از بازیکنان جدید آنها همراه تیم هستند و در صورت نیاز استفاده می کنند، همچنین محمدرضا حسینی و ولسقانی را به دل کشش

نویدکیا با بیان اینکه جذب بازیکنان جدید به دلیل جدایی بازیکنان بوده است، مشخص کرد: نیازی به جذب بازیکن جدید برای هیچ پستی از هافبک و دفاع نداریم.

وق جانواریو در اقفهان بیان ارزش: با جانواریو دو سه سال هم بازی بودیم و از دیدن او خوشحال شدم، او دوست دارد ارتباطات نزدیکی با باشگاه های سپاهان داشته باشد، به نظرم یا یکی از بهترین بازیکنان است که به لیگ ایران آمده است.

وی

دکمه بازگشت به بالا